Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Karmnik na szczury i myszy stacja deratyzacyjna metalowa ocynk
Kategoria produktu: Środki do zwalczania szkodników » Deratyzacja - zwalczanie szczurów i myszy
60.79 zł
42.55 zł
Cena brutto za szt.
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Niezbędny podczas przeprowadzania deratyzacji magazynu czy obory - karmik na szczury i myszy. Przystosowany jest do podawania praktycznie każdej formy trucizny. Wewnątrz posiada pojemnik na wysypanie trutki na szczury w granulkach lub do wyłożenia pasty. Dodatkowo umieszczony został hak, na którym można zawiesić bardzo skuteczne kostki deratyzacyjne RAT KILLER PERFEKT.

Karmidło do wykładana trutki na szczury wykonane jest z solidnej ocynkowanej blachy stalowej. Jest ono przelotowe z otworami wejściowymi z obu stron. Dzięki odpowiednio dostosowanym rozmiarom - 42x9x9cm (dł. x szer. x wys.) karmidło metalowe na szczury może być umieszczane w różnego typu wąskich szczelinach, przepustach czy kanałach. Stacja deratyzacyjna na myszy świetnie imituje naturalne tunele czy przejścia dzięki czemu gryzonie są mniej podejrzliwe.

Karmik do podawania trutki szczurom może być stosowany zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Trutka jest odpowiednio zabezpieczona przed wiatrem, deszczem czy śniegiem. Co najważniejsze może być również stosowana w obecności innych zwierząt.
Umieszczone wewnątrz granulki czy pasta do zwalczania myszy jest odpowiednio zabezpieczona przed przypadkowym zjedzeniem. Specjalna zasuwa z miejscem na założenie kłódki lub blokady chroni przed samoczynnym otwarciem czy dostępem do trutki przez osoby niepowołane lub dzieci.

Produkt aktualnie znajduje się w promocji: Mega promocja na siatki leśne
Cena brutto: 60.79 zł 42.55 zł za szt.
Kolor: czarny
Rozmiar: 42cm x 9cm x 9cm (dł. x szer. x wys.)
Materiał: stal ocynkowana
Opakowanie: 1 sztuka

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!