Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Preratat na szczury i myszy w paście RAT KILLER PERFEKT 2,5 kg
Kategoria produktu: Środki do zwalczania szkodników » Deratyzacja - zwalczanie szczurów i myszy
118.76 zł
Cena brutto za op. 2,5kg
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Jedna z najbardziej wydajnych i skutecznych trutek na gryzonie w formie pasty RAT KILLER PERFEKT. Dzięki silnie skoncentrowanej truciźnie nawet niewielka spożyta ilość powoduje śmierć szkodnika w zaledwie 4-5dni. Preparat do tępienia szczurów mumifikuje ciała, przez co nie dochodzi do procesów gnicia co mogłoby wywołać rozwój szkodliwych wirusów nie mówiąc o nieprzyjemnym zapachu.

Środek deratyzacyjny na szczury ma dużą skuteczność dzięki zapakowaniu trutki w specjalnych saszetkach. Pasta uwalnia silnie wyczuwalny dla gryzoni zapach roślinno-zbożowy. Aromat skutecznie przyciągnie każdego gryzonia, który znajdzie się w pobliżu karmidła z trutką na szczury.
Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie rozmieszczenie stacji deratyzacyjnych w miejscach gdzie najczęściej pojawiają się szkodniki, w pobliżu nor, tunelów, którymi mogą się poruszać szkodniki. Pojemniki z trucizną należy rozmieszczać w karmidła na szczury lub podstawkach w ilości:

  • po 2 torebki pasty w odstępach co 2-5m w przypadku problemu z myszami

  • Po 4 torebki trutki w odstępach co 4-10m w razie walki ze szczurami.

Aby osiągnąć zadowalające rezultaty w deratyzacji chlewni czy kurnika trutkę na gryzonie w postaci pasty należy systematycznie uzupełniać w razie wyjadania. Środek do zwalczania myszy można stosować zarówno w pomieszczeniach jak i na otwartych przestrzeniach.
Pasta na szczury RAT KILLER PERFEKT
może być również używana bezpośrednio w zagrodach ze zwierzętami - musi być jednak wtedy umieszczona w specjalnych stacjach deratyzacyjnych w celu zabezpieczenia przed przypadkowym zjedzeniem.Cena brutto: 118.76 zł za op. 2,5kg
Opakowanie: pojemnik o zawartości 2,5kg pasty do tępienia szczurów
Substancja aktywna:
- Brodifacoum (związek z grupy antykoagulantów) - 0,005%
- Denatonium (środek zniechęcający do spożycia przez ludzi)

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!