Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Preparat do dezynsekcji na owady biegające i latające ASCYP 10 WP 25 g
Kategoria produktu: Środki do zwalczania szkodników » Dezynsekcja - zwalczanie owadów
15.88 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

ASCYP 10 WP to uniwersalny preparat do dezynsekcji, który eliminuje wszelkie owady latające i biegające. Powyższy preparat owadobójczy posiada formę proszku do sporządzenia wodnej zawiesiny. Dedykuje się go do stosowania w takich miejscach jak pomieszczenia mieszkalne, magazyny, pomieszczenia inwentarskie, sklepy, restauracje oraz wszędzie tam, gdzie występuje problem z owadami.

Preparat przeciw owadom ASCYP 10 WP zapewnia skuteczną eksterminację takich owadów jak karaluchy, prusaki, mrówki, mrówki faraona, rybiki cukrowe, komary, muchy i mole. Raz przeprowadzona dezynsekcja zabezpiecza dane miejsce przed owadami przez okres trzech miesięcy.

Zaleca się, aby preparat owadobójczy ASCYP 10 WP był nanoszony na miejsca, w których szczególnie gnieżdżą się owady np. szpary w podłogach, wnęki szaf, nasłonecznione ściany itp. Co ważne, oferowany środek insektobójczy dobrze sprawdza się także na powierzchniach porowatych i zanieczyszczonych, co jest ważne w przypadku dezynsekcji np. piwnic.

Jeżeli chodzi o dawkowanie to zawartość torebki należy rozpuścić w 2,5 litrach wody w przypadku dużego zagęszczenia szkodników lub w 5 litrach w standardowych przypadkach.


Cena brutto: 15.88 zł
Opakowanie: torebka 25 g
Substancja aktywna: cypermetryna 10%

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!