Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Wózek na wąż 1/2 cala zwijak na kołach na 45 m węża
Kategoria produktu: Systemy nawadniania » Węże ogrodowe
48.92 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Bardzo praktyczny zwijak na wąż na kółkach z wygodną korbą do zwijania węża. Wózek na wąż posiada konstrukcję, która zapobiega skręcaniu się węża, co bywa częstym problemem wśród ogrodników. Bęben na wąż ogrodowy osadzono na dwóch kołach, z praktyczną podpórką, pozwalającą w każdej chwili ustawić wózek w pozycji stojącej. Całość wykonana z wytrzymałych materiałów.

Bęben wózka na wąż oraz koła wykonano z mocnego tworzywa sztucznego o dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Koła wózka pokryto dodatkowo chropowatym profilem, co zapobiega ślizganiu. Zarówno uchwyt jak i podstawę bębna wykonano z metalu, który zabezpieczony jest przez korozją warstwą PCV. Co ważne, użytkownik może prowadzić wózek bez schylania się dzięki długiej, metalowej rączce.

Zwijak na wąż ogrodowy jest bardzo prosty w montażu i nie wymaga użycia żadnych narzędzi. W razie potrzeby można go błyskawicznie zdemontować, dzie czemu będzie zajmował mniej miejsca przy przechowywaniu. W naszej ofercie dostępny jest także bęben na wąż ogrodowy 1/2 cala.


Cena brutto: 48.92 zł
Kolor: zielony, czarny
Rozmiar: zwijak na maks. 45 m węża 1/2 cala, średnica bębna: 30 cm, wysokość całkowita: 85 cm, szerokość: 42 cm, długość: 36 cm
Materiał: wysokiej jakości tworzywo sztuczne, metalowe uchwyty
Opakowanie: 1 sztuka

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!