Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Pistolet zraszający 2 - funkcyjny Standard
Kategoria produktu: Systemy nawadniania » Pistolety i dysze zraszające
15.99 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Wysokiej jakości pistolet zraszający wielofunkcyjny z płynną regulacją strumienia zraszania. Oferowany pistolet zraszający wykonany został z wytrzymałego oraz trwałego materiału - tworzywa sztucznego, dzięki czemu produkt będzie służył niezawodnie przez wiele sezonów.

Pistolet zraszający posiada dwie funkcje strumienia zraszania: mgiełkę oraz prysznic. Ustawienie odpowiedniego strumienia wody jest niezwykle proste, gdyż regulator umieszczony jest na głowicy pistoletu. Dzięki dwóm rodzajom strumienia zraszania użytkownik może dostosować stopień nawodnienia do wymagań roślin.

Wygodny uchwyt zapewnia wygodę oraz pełną ergonomię użytkowania. Dodatkowo lekka konstrukcja pozwala na swobodne operowanie pistoletem podczas nawadniania ogrodów, itp. Bardzo korzystne jest to, że pistolet zraszający posiada wyjście pod standardową szybkozłączkę do sytemu nawadniania, co pozwala go podłączyć praktycznie

Pistolet zraszający do sytemu nawadniania wyposażony został w uchwyt do podwieszania, dzięki czemu jest on łatwy do przechowywania i nie zabiera dużo miejsca.

W oferice posiada,y również pistolet do systemu nawadniania z 8-funkcjami strumienia wody oraz lancę zraszającą, która doskonale sprawdza się w trudnodostępnych miejscach.


Cena brutto: 15.99 zł
Kolor: czarny, pomarańczowy
Rozmiar: długość całkowita: 20 cm
Materiał: wysokiej jakości tworzywo sztuczne
Opakowanie: 1 sztuka

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!