Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Chwytacz na kuny, łaski, tchórze żywochwytny STRONG XL dwuwejściowy 100 x 19 x 24 cm
Kategoria produktu: Pułapki żywochwytne » Pułapki żywołowne na kuny i koty
166.59 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Dwuwejściowa pułapka na kuny, łasice i tchórze o łącznej długości 100 cm. Wzmocniona konstrukcja pułapki oraz bardzo czuły system zapadkowy gwarantują wysoką skuteczność działania i szybkie złapanie szkodnika, w tym także szczura. Chwytacz na kuny i łasice łapie szkodniki w sposób żywołowny, czyli bez wyrządzania krzywdy łapiącej się zwierzynie.

Łapacz na łasice jest typu przelotowego, co w praktyce oznacza, że najlepiej spisuje się przy ustawianiu w różnego rodzaju przejściach np. dziurach w ogrodzeniu. _Pulapki_zywochwytne.html>Przelotowe pułapki żywochwytne są także bardzo skuteczne podczas stosowania na otwartych przestrzeniach, a najlepiej pod ścianą - skradający się tchórz czy kuna chętniej wejdzie do pułapki, gdy będzie widziała otwartą przestrzeń z drugiej strony pułapki.

Samołap na kuny i tchórze został wyprodukowany z kraty zgrzewanej ocynkowanej o oczku 19 mm wykonanej z drutu o średnicy 1,8 mm. Dodatkowo wzmocniono go grubym drutem fi 4 mm
. Taka konstrukcja gwarantuje skuteczne zatrzymanie nawet najbardziej agresywego osobnika. Otwory wejściowe pułapki na kuny wynoszą 24 x 19 cm. Całość pomalowana proszkowo na ciemno-zielony kolor.

Jak złapać kunę, tchórza, łaskę? Przede wszystkim trzeba pamiętać, aby nie dotykać pułapki na gołe dłonie. Należy pamiętać o zakładaniu rękawic, ponieważ wszystkie łasicowate doskonale wyczuwają ludzki zapach. Jako przynęty możemy użyć kawałka surowego mięsa (skrzydełko z kurczaka) lub kurzego jajka. Zastawiona pułapka powinna zostać umieszczona na trasach wędrówek szkodników, w pobliżu ich legowisk lub pod ścianami budynku (zwierzęta poruszają się pod ścianami).

Należy pamiętać, że stosowanie pułapek żywochwytnych na dziką zwierzynę jest regulowane przez polskie prawo.Cena brutto: 166.59 zł
Kolor: ciemna zieleń
Rozmiar: [dł. x szer. x wys.] 100 x 24 x 19 cm
Materiał: Drut stalowy ocynkowany malowany proszkowo
Opakowanie: karton - sprzedawana na sztuki

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!