Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Pułapka żywochwytna na jastrzębie i ptaki drapieżne z siatką
Kategoria produktu: Pułapki żywochwytne » Pułapki żywołowne na ptaki
201.84 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Profesjonalna pułapka żywołowna na jastrzębie, wyposażona w czuły system sprężynowy, chwytająca ptaki w sposób humanitarny. Słapce na jastrzębia zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Tego rodzaju pułapki na ptaki drapieżne wykorzystywane są przez parki narodowe, instytuty ochrony środowiska oraz inne organizacje przyrodnicze.

Samołap na jastrzębie dzięki swojej budowie może być także wykorzystywany do odłowu bażantów lub kuropatw. Żywołapka na jastrzębie chwyta ptaki w mocną siatkę polietylenową, która zawieszona jest na krawędziach pułapki.

Mechanizm, który opiera się na dwóch stalowych sprężynach, aktywowany jest w momencie poruszenia obręczy, która połączna jest z mechanizmem. Każda pułapka na jastrzębia posiada w zestawie 4 haki mocujące do przytwierdzenia korpusu chwytacza do podłoża.

Pułapka siatkowa na jastrzębie posiada solidną konstrukcję. Do jej produkcji wykorzystano mocny drut ocynkowany fi 6 mm, pomalowany proszkowo na kolor zielony. Użyta siatka posiada bardzo wytrzymałe sploty, a jej proces produkcji przypomina ten, w jaki wytwarzane są sieci rybackie.

Uwaga: Jastrzębie oraz pozostałe dzikie ptactwo znajdują się pod ścisłą ochroną i jedynymi organami upoważnionymi do ich chwytania są określone organizacje przyrodnicze. Stosowanie pułapek żywochwytnych na dziką zwierzynę jest regulowane przez polskie prawo.
Cena brutto: 201.84 zł
Kolor: ciemna zieleń
Rozmiar: szerokość 100 cm, średnica pułapki 55 cm
Materiał: metal ocynkowany + powłoka PCV
Opakowanie: 1 sztuka gotowa do użycia
4 haki mocujące w zestawie

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!