Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Pułapka żywołowna na gołębie, bażanty, kuropatwy, przepiórki z siatką
Kategoria produktu: Pułapki żywochwytne » Pułapki żywołowne na ptaki
145.31 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Skuteczna pułapka żywochwytna na gołębie, szpaki, przepiórki, bażanty oraz kuropatwy. Oferowane słapce na ptaki chwytają zdobycz w całkowicie humanitarny sposób. Mechanizm sprężynowy aktywowany jest w momencie poruszenia obręczy połączonej z mechanizmem. Pułapki żywołowne na ptaki tego typu wykorzystują różne orgaznizacje przyrodnicze np. parki narodowe lub nadleśnictwa.

Samołap na bażanty i kuropatwy posiada wytrzymałą konstukcję. Do jego produkcji użyto grubego drutu ocynkowanego fi 6 mm, pomalowanego proszkowo na kolor zielony. Mechanizm opiera się na dwóch solidnych wykonanych ze stali. Gołębie, bażanty, kuropatwy i inne ptaki podobnych rozmiarów łapane są w mocną siatkę polietylenową, której budowa i sploty przypominają sieć rybacką. Do zestawu dodano też 4 haki, co zamocowania pułapki w podłożu.

Chwytacz na ptaki działa w prosty sposób, a jego zastawienie nie sprawi nikomu problemu. Na początku należy przymocować samołap na gołębie do podłoża za pomocą haków. Następnie naciągamy pułapkę i łączymy jej koniec z obręczą podłużnych haczykiem. Po wysypaniu przynęty, pułapka żywochwytna na bażanty i przepiórki jest gotowa do działania. W naszej ofercie znajduje się także większa pułapka żywołowna jastrzębie.

Jak złapać gołębia, przepiórkę, bażanta, kuropatwę? Złapanie gołębia, przepiórki lub kuropatwy wymaga wcześniejszych przygotowań. Aby zdobyć zaufanie ptaków do pułapki, należy rozsypać przynętę (dowolne ziarno lub chleb) także wokół klatki tak, aby ptaki przyzwyczaiły się do tego miejsca. Dopiero następnie umieszczamy przynętę tak, aby prowadziła do wewnątrz pułapki.

Należy pamiętać, że stosowanie pułapek żywochwytnych na dziką zwierzynę jest regulowane przez polskie prawo.
Cena brutto: 145.31 zł
Kolor: ciemna zieleń
Rozmiar: długość: 42 cm, szerokość: 59 cm, rozmiar oczka: 25x25 mm
Materiał: metal ocynkowany + powłoka PCV
Opakowanie: 1 sztuka gotowa do użycia

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!