Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Pułapka żywochwytna na myszy Multi-Catcher sekwencyjna bez zastawiania
Kategoria produktu: Pułapki żywochwytne » Pułapki żywołowne na szczury i myszy
36.00 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Wysoko skuteczna pułapka żywołowna na myszy, pozwalająca schwytać nawet do 8 szkodników jednocześnie. Multisekwencyjność to największa zaleta pułapki na myszy Multi-Catcher. Myszołapka dzięki prostemu, lecz bardzo efektywnemu mechanizmowi zapadek grawitacyjnych, jest jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszych modeli na rynku. Kluczowym rozwiązaniem pułapki na myszy jest zastosowanie dwóch, niezależnych od siebie wejść zapadkowych, które uginają się pod ciężarem myszy, pozwalając na jej wejście do wnętrza pułapki i następnie unoszą się, blokując jej możliwość wyjścia. Największym atutem łapki Multi-Catcher jest to, że w momencie uwięzienia jednego gryzonia, jest on gotowy do łapania kolejnych szkodników i nie jest wymagana żadna interakcja ze strony człowieka. W ten oto sposób w ciągu kilku godzin można schwytać wiele myszy jednocześnie.

Oferowana pułapka żywochwytna na myszy została w całości wykonana z ocynkowanego metalu, odpornego na korozję. Jak widać na zdjęciach, górna część myszołapki jest otwierana, dzięki czemu można bez problemu zastawić przynętę lub wypuścić myszy na wolność. Dla komfortu użytkownika pułapka żywołowna na myszy posiada przezroczyste okienko, które pozwala monitorować przebieg polowania na myszy.

Reasumując, powyższa pułapka żywochwytna na myszy Multi-Catcher to doskonałe rozwiązanie dla osób, które posiadają problem z myszami, a nie chcą stosować trutek lub klasycznych pułapek zatrzaskowych.

Cena brutto: 36.00 zł
Kolor: ocynk
Rozmiar: 28 x 21 x 6 cm
Materiał: metal ocynkowany
Opakowanie: 1 sztuka

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!