Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Pułapka żywołowna na kuny, tchórze, lisy, koty, wydry, jenoty dwuwejściowa 100 cm
Kategoria produktu: Pułapki żywochwytne » Pułapki żywołowne na kuny i koty
334.98 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Duża, dwuwejściowa pułapka żywochwytna na kuny, tchórze i łaski, która może być również używana do chwytania lisów, wydr i jenotów. Powyższa pułapka żywołowna na tchórze i wydry działa w sposób humanitarny, bezpieczny dla zwierzęcia. Pułapki żywołowne tego typu są popularnie stosowane przez organizacje przyrodnicze takie jak parki narodowe lub nadleśnictwa, a także przez osoby mające problemy z ww. szkodnikami. Klatka sprawdza się także podczas chwytania bezpańskich kotów.

Oferowana pułapka na koty i jenoty posiada 1 metr długości oraz dwa wejścia o wymiarach 30 x 30 cm. Do jej produkcji użyto mocnej kraty zgrzewanej z grubego drutu fi 1,8 mm, w efekcie czego pułapka żywołowna na lisy i wydry jest bardzo wytrzymała i całkowicie odporna na agresywne zachowania schwytanych zwierząt. Klatka została też pomalowana na kolor zielony.

Zasada działania pułapki na kuny i tchórze nie jest skomplikowana. Klatka posiada system zapadkowy SM, w którym zapadki zatrzaskują się od wewnątrz. System aktywowany jest w momencie, gdy szkodnik dotknie płytki, na której zastawiona będzie przynęta. Po spadnięciu zapadki, zwierzę jest uwięzione w środku i nie ma możliwości wydostania się na zewnątrz bez ingerencji człowieka. Pułapka żywochwytna na lisy i wydry dostarczana jest do klienta w złożonej formie, widocznej na zdjęciach.

Jak złapać kunę, tchórza, łaskę? Przede wszystkim trzeba pamiętać, aby nie dotykać pułapki na gołe dłonie. Należy pamiętać o zakładaniu rękawic, ponieważ wszystkie łasicowate doskonale wyczuwają ludzki zapach. Jako przynęty możemy użyć kawałka surowego mięsa (skrzydełko z kurczaka) lub kurzego jajka. Zastawiona pułapka powinna zostać umieszczona na trasach wędrówek szkodników, w pobliżu ich legowisk lub pod ścianami budynku (zwierzęta poruszają się pod ścianami).

Należy pamiętać, że stosowanie pułapek żywochwytnych na dziką zwierzynę jest regulowane przez polskie prawo.

Cena brutto: 334.98 zł
Kolor: ciemna zieleń
Rozmiar: [dł. x wys. x szer.] 100 x 30 x 30 cm, oczko 25 x 25 mm, drut fi 1,8 mm
Materiał: Drut stalowy malowany proszkowo
Opakowanie: 1 sztuka gotowa do zastawienia

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!