Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Pułapka żywochwytna na kuny, tchórze, koty, łaski dwuwejściowa 125 cm
Kategoria produktu: Pułapki żywochwytne » Pułapki żywołowne na kuny i koty
297.28 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Uniwersalna pułapka żywołowna na kuny, łaski, tchórze, a także lisy oraz wydry lub dzikie koty. Pułapka z powodzeniem stosowana jest przez takie organizacje jak nadleśnictwa lub parki narodowe do chwytania zwierzyny leśnej. Pułapka żywochwytna na kunę to skuteczne rozwiązanie problemu z tym szkodnikiem, który potrafi w ciągu nocy zdziesiątkować kurnik lub wolierę. Pułapka na tchórze działa w sposób całkowicie humanitarny, a złapane zwierzę nie odnosi żadnych obrażeń.
Pułapka żywołowna na lisy i łaski działa na zasadzie czułego systemu zapadakowego. Szkodnik dostaje się do wewnątrz klatki przez jedno z dwóch wejść. W momencie poruszenia płytki z przynętą znajdującej się po środku klatki, obie zapadki na sprężynach zatrzaskują się od wewnątrz, odcinając tym samym drogę ucieczki zwierzęciu.
Oferowane pułapki żywochwytne na kuny i wydry posiadaja bardzo wytrzymałą konstrukcję. Do jej produkcji użyto mocnej kraty zgrzewanej, wykonanej z grubego drutu stalowego fi 1,8 mm. Klatka została pomalowana proszkowo na kolor zielony, dzięki czemu zwierzaki są bardziej ufne w stosunku do niej. Całość można komfortowo przenosić, dzięki wygodnemu uchwytowi na dłoń. Nastawianie pułapki na kuny i lisy nie sprawi nikomu najmniejszego problemu. Po złapaniu szkodnika należy go wywieźć jak najdalej od miejsca zamieszkania i wypuścić na wolność.

Jak złapać kunę, tchórza, łaskę? Przede wszystkim trzeba pamiętać, aby nie dotykać pułapki na gołe dłonie. Należy pamiętać o zakładaniu rękawic, ponieważ wszystkie łasicowate doskonale wyczuwają ludzki zapach. Jako przynęty możemy użyć kawałka surowego mięsa (skrzydełko z kurczaka) lub surowego kurzego jajka. Zastawiona pułapka powinna zostać umieszczona na trasach wędrówek szkodników, w pobliżu ich legowisk lub pod ścianami budynku (zwierzęta poruszają się pod ścianami).

Należy pamiętać, że stosowanie pułapek żywochwytnych na dziką zwierzynę jest regulowane przez polskie prawo.

Cena brutto: 297.28 zł
Kolor: ciemna zieleń
Rozmiar: [dł. x wys. x szer.] 125 x 26 x 26 cm
Materiał: Drut stalowy malowany proszkowo
Opakowanie: 1 sztuka gotowa do zastawienia

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!