Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Pułapka żywochwytna na lisy, borsuki, bobry, wydry 140 cm z boksem na żywą przynętę STRONG
Kategoria produktu: Pułapki żywochwytne » Pułapki żywołowne na lisy, wydry i bobry
717.51 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Profesjonalna pułapka żywołowna na lisy, borsuki, która może być z powodzeniem stosowana jako żywołapka na wydry, bobry lub kuny. Podobne pułapki żywochwytne są stosowane przez
parki narodowe lub nadleśnictwa
do humanitarnego chwytania zwierzyny leśnej. Powyższa pułapka na lisy wyposażona została w boks na żywą przynętę, w efekcie czego żywołapka charakteryzuje się wysoką skutecznością. Do jej produkcji użyto najwyższej jakości materiałów o wysokiej wytrzymałości.

Pułapka żywołowna na borsuki została wykonana z kraty zgrzewanej o oczku 5 x 5 cm, którą tworzy gruby drut stalowy fi 4 mm. Dzięki takiej budowie klatka bez problemu zatrzymuje nawet najbardziej agresywne osobniki. Pułapka na lisy posiada w sumie 140 cm długości, z czego 26 cm zajmuje boks na żywą przynętę. Klatka posiada też 35 cm wysokości oraz 30 cm szerokości. Dostęp do przynęty jest ułatwiony, dzięki umieszczeniu drzwiczek po przeciwległej do wejścia strony klatki. Całość pomalowana proszkowo na kolor zielony.

Zasada działania pułapki na lisy jest bardzo prosta. Czuły system zapadkowy (typ GL) aktywowany jest w momencie, gdy zwierzę skuszone przynętą poruszy płytkę połączoną z zapadką, która spadając pionowo w dół, odetnie zwierzakowi drogę ucieczki. Klatka posiada też wygodny uchwyt do przenoszenia pułapki wraz ze schwytanym szkodnikiem. Dla bezpieczeństwa użytkownika uchwyt jest osłonięty blaszką, która chroni dłoń przed agresywnym zachowaniem. Pułapka żywołowna na wydry i i lisy dostarczana jest do klienta w złożonej formie widocznej na zdjęciach.

Jak złapać lisa lub borsuka: Zawsze zakładaj rękawice dotykając pułapki - wierzęta bardzo dobrze wyczuwają ludzki zapach, który może je skutecznie zniechęcić do wejścia do środka. Dobieraj odpowiednią przynętę w zależności od zwierzęcia jakie chcesz złapać. Polując na lisa lub kunę wybierz kurę lub gołębia. Łapiąc borsuki sięgnij po królika.

Należy pamiętać, że stosowanie pułapek żywochwytnych na dziką zwierzynę jest regulowane przez polskie prawo.

Cena brutto: 717.51 zł
Kolor: ciemna zieleń
Rozmiar: [dł. x wys. x szer.] 140 x 35 x 30 cm, drut fi 4 mm
Materiał: Drut stalowy malowany proszkowo
Opakowanie: karton - sprzedawana na sztuki

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!