Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Pułapka żywochwytna na wrony, szpaki, kruki i ptaki drapieżne 4-sekwencyjna
Kategoria produktu: Pułapki żywochwytne » Pułapki żywołowne na ptaki
679.06 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Profesjonalna pułapka żywołowna na ptaki drapieżne oraz wrony, szpaki lub kruki. Pułapka na ptaki działa w sposób multisekwencyjny, co znaczy, że może shwytać do 4 ptaków naraz. Słapce na ptaki posiadają konstrukcję na planie ośmiokąta z 4 wejściami oraz 1 środkowym boksem na żywą przynętę. Może być używana jako pułapka na jastrzębia. Pułapki żywołowne na ptaki stosowane są w przez organizacje przyrodnicze, ogrody ornitologiczne lub hodowców drobiu w sytuacjach, gdy mają problem z jastrzębiem lub innym ptakiem drapieżnym.

Przynęta w postaci gołebia lub kury umieszczana jest w odgrodzonym boksie, znajdującym się na środku pułapki na jastrzębie. Przynętę umieszcza się poprzez otwarcie drzwiczek inspekcyjnych. Zachęcone przynętą ptaki drapieżne dostają się do środka poprzez jedno z 4 wejść dotykając drucika utrzymającego zapadkę sprawiają, że zapadka spada pionowo w dół, uniemożliwiając im wyjście. Co ważne, zapadki aktywowane są niezależnie, dzięki czemu żywołapka może chwytać ptaki w dowolnych odstępach czasu bez ingerencji użytkownika. W przypadku,gdy mamy zamiar złapać wrony, kruki lub szpaki jako przynęty należy użyć ziarna lub suchego chleba.
Oferowana pułapka żywołowna na wrony i kruki działa w humanitarny sposób, a schwytane ptaki nie odnoszą żadnych obrażeń. Pułapka na ptaki drapieżne została wyprodukowana z mocnej kraty zgrzewanej o oczku 25 mm, wykonanej z drutu fi 1,8 mm. Każdy z czterech boksów dla ptaków posiada wymiar ~33 x 65 x 30 cm. Całość pomalowano proszkowo na kolor zielony, dzięki czemu klatka jest akceptowana przez zwierzęta. Pułapka żywochwytna na kruki i wrony dostarczna jest do klienta w kompletnej formie widocznej na zdjęciach.

Należy pamiętać, że stosowanie pułapek żywochwytnych na dziką zwierzynę jest regulowane przez polskie prawo.

Cena brutto: 679.06 zł
Kolor: ciemna zieleń
Rozmiar: średnica 100cm, wysokość 30 cm
Materiał: metal ocynkowany + powłoka PCV
Opakowanie: 1 sztuka gotowa do użycia

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!