Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Pułapka żywołowna na małe ptaki multisekwencyjna automatyczna
Kategoria produktu: Pułapki żywochwytne » Pułapki żywołowne na ptaki
525.47 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Multisekwencyjna pułapka żywochwytna na małe ptaki. Pułapki żywołowne tego typu mogą być używane do chwytania niewiewielkich ptaków, które wyrządzają szkody lub zbiegłych ptaków egoztycznych (kanarków, papużek itp), które wydostały się z klatki. Podobne łapce na ptaki spotykane są często w ogrodach ornitologicznych. Oferowana pułapka na ptaki pracuje w sposób automatyczny - multisekwencyjny, w efekcie czego złapanie jednego osobnika, nie wyklucza złapania kolejnego.

Pułapka na ptaki egzotyczne posiada specjalną konstrukcję, która sprawia, że całość pracuje w sposób automatyczny, a ingerencja użytkownika sprowadza się jedynie do wysypania przynęty i końcowo do wyjęcia ptaka z klatki. Ptaki dostają się do środka pułapki poprzez napieranie na obrotowy kołowrotek. Siadając na skrzydle kołowrotka, ptak wraz z kołowrotkiem spada w dół, a ptak ląduje na ruchomej płytce, działającej na zasadzie grawitacyjnej, która przenosi go do dolnej części klatki. Płytka odchyla się jedynie w dół, dlatego złapany ptak nie ma możliwości opuszczenia klatki. Płytka otworzy się ponownie jedynie wtedy, gdy następny ptak trafi do klatki.

Pułapka żywołowna na kanarki wykonana została z najwyższej jakości materiałów. Klatkę tworzy krata zgrzewana o prostokątnym oczku, którą tworzy gruby drut stalowy fi 2 i fi 3 mm. Całość została pokryta miękką otuliną PCV, która minimalizuje obrażenia, na które narażony jest ptak. Zielony kolor otuliny sprawia, że ptaki mają większe zaufanie w stosunku do klatki. Pułapka żywołowna na papużki faliste dostarczana jest w złożonej formie widocznej na zdjęciach.

Jak złapać wróbla, zbiegłego kanarka lub małego ptaka egzotycznego? Aby zwiększyć skuteczność pułapki warto jest rozsypać ziarno lub inną przynętę nie tylko wewnątrz, ale i wokół klatki. Pułapka na ptaki może również zostać zawieszona na drzewie, aby zwiększyć prawdopodobieństwo trafienia ptaka do środka.

Należy pamiętać, że stosowanie pułapek żywochwytnych na dziką zwierzynę jest regulowane przez polskie prawo.
Cena brutto: 525.47 zł
Kolor: ciemna zieleń
Rozmiar: [dł. x wys. x szer.] 40 x 31x 19 cm
Materiał: metal ocynkowany + powłoka PCV
Opakowanie: 1 sztuka gotowa do użycia

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!