Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Pułapka żywochwytna na małe ptaki dwusekwencyjna z boksem
Kategoria produktu: Pułapki żywochwytne » Pułapki żywołowne na ptaki
406.58 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Dwysekwencyjna pułapka żywołowna na małe ptaki ozdobne i egzotyczne. Pułapka na ptaki wyposażona została w przegrodę na żywą przynętę oraz czuły system zapadek działających niezależnie od siebie. Pułapki na ptaki tego typu stosuje się w ogrodach ornitologicznych do łapania zbiegłego ptactwa. Można jej także używać do chwytania wszelakiego ptactwa ozdobnego, które uciekło nam z woliery.

Słapce na ptaki działają na bardzo prostej zasadzie. Każdą z zapadek ustawiamy w sposób widoczny na zdjęciu. Ptak aktywuje mechanizm zapadkowy dotykając rynienki znajdującej się przy jednym i drugim wejściu. Co ważne, mechanizm ten jest niezwykle czuły, co ma bardzo duże znaczenie przy chwytaniu małego i lekkiego ptactwa. Aktywacja jednej zapadki nie ma wpływu na drugą zapadkę, w którą może złapać się kolejny ptak. Słapce na ptaki działają w sposób całkowicie humanitarny i nie wyrządzają żadnej krzywdy złapanym ptakom.

Pułapka żywołowna na ptaki wykonana została z drutu stalowego fi 1,8 mm. Klatka posiada prostokątne oczka, a całość została dodatkowo pokryta zieloną warstwą PCV. Zielony kolor zwiększa zaufanie zwierząt w stosunku do klatki. Pułapki żywołowne na ptaki dostarczane są do klienta w złożonej formie, widocznej na zdjęciach.

Zastawianie pułapki na ptaki: Aby zwiększyć skuteczność pułapki warto jest rozsypać ziarno lub inną przynętę wokół klatki. Dobrym pomysłem jest też nasypanie ziarna na rynienkę wewnątrz klatki, po dotknięciu której aktywują się zapadki. Należy pamiętać, że łapanie ptaków żyjących na wolności jest regulowane przez polskie prawo.

Należy pamiętać, że stosowanie pułapek żywochwytnych na dziką zwierzynę jest regulowane przez polskie prawo.

Cena brutto: 406.58 zł
Kolor: ciemna zieleń
Rozmiar: [dł. x wys. x szer.] 100 x 40 x 30 cm
Materiał: metal ocynkowany + powłoka PCV
Opakowanie: 1 sztuka gotowa do użycia

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!