Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Pułapka żywołowna na bobry, borsuki, lisy, wydry, kuny dwuwejściowa 100 cm
Kategoria produktu: Pułapki żywochwytne » Pułapki żywołowne na lisy, wydry i bobry
245.37 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Uniwersalna dwuwejściowa pułapka żywochwytna na wydry, lisy, borsuki, bobry oraz kuny. Stosowanie żywołapek to skuteczny sposób walki z drapieżnikami, które potrafią zdziesiątkować kurniki i woliery lub ogołocić stawy rybne. Pułapki na lisy tego typu używane są także przez nadleśnictwa oraz parki narodowe. Powyższa pułapka żywołowna na bobry i borsuki działa w sposób humanitarny, a zwierzę, które złapie się w klatkę nie odnosi przy tym żadnych obrażeń.
Oferowana pułapka żywochwytna na wydry i kuny działa na prostej zasadzie systemu zapadkowego, bardzo czułego na nacisk. W momencie, gdy szkodnik poruszy płytkę z przynętą, obie zapadki (typ FAWN) spadają pionowo w dół i odcinając zwierzęciu drogę ucieczki. Od tej chwili zwierzę nie ma możliwości opuszczenia klatki bez pomocy człowieka. Co ważne, nastawianie _Pulapki_zywolowne_na_lisy_wydry_i_bobry.html>pułapki na bobry jest bardzo proste i ogranicza się do kilku szybkich ruchów.

Pułapka żywołowna na lisy i borsuki wyprodukowana została z wysokiej jakości materiałów. Klatkę tworzy krata zgrzewana z grubego drutu 1,8 mm. Pułapka została też pomalowana proszkowo na
zielono
, aby lepiej komponować się z otoczeniem oraz nie wzbudzać podejrzeń u zwierząt. Pułapka na bobry i wydry posiada też uchwyt do przenoszenia klatki wraz ze złapanym szkodnikiem. Dzięki solidnej budowie klatka jest też całkowicie odporna na agresywne zachowania zwierząt. Pułapka żywołowna na wydry i kuny dostarczana jest do klienta w złożonej formie widocznej na zdjęciach.

Jak złapać bobra? Na początek należy znaleźć trasę lub miejsce, gdzie często poruszają się bobry. Następnie trzeba przykryć pułapkę liśćmi i gałęziami, tak aby zwierzę nie wyczuwało zapachu metalu. Zawsze zakładaj rękawice dotykając pułapki - zwierzęta bardzo dobrze wyczuwają ludzki zapach, który może je skutecznie zniechęcić do wejścia do środka. Bobry mają szczególną słabość do topoli, także kilka gałązek tego drzewa powinno zadziałać i zwabić bobra do środka.

Należy pamiętać, że stosowanie pułapek żywochwytnych na dziką zwierzynę jest regulowane przez polskie prawo.

Cena brutto: 245.37 zł
Kolor: ciemna zieleń
Rozmiar: [dł. x wys. x szer.] 100 x 34 x 34 drut fi 1,8 mm
Materiał: Drut stalowy malowany proszkowo
Opakowanie: karton - sprzedawana na sztuki

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!