Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Pułapka żywołowna na szczury, łaski, tchórze dwa wejścia 61 cm
Kategoria produktu: Pułapki żywochwytne » Pułapki żywołowne na szczury i myszy
180.88 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Dwuwejściowa pułapka żywochwytna na szczury, tchórze i łaski. Skuteczna pułapka żywołowna to rozwiązanie problemu ze szczurami lub tchórzami atakującymi nasz kurnik. Pułapka na szczury wyposażona została w czuły system zapadkowy, który aktywowany jest pod wpływem dotknięcia płytki z przynętą. Co ważne, pułapka żywochwytna pracuje w sposób humanitarny i złapanemu zwierzęciu nie zostaje wyrządzona żadna krzywda.

Pułapka żywołowna na tchórze i łaski posiada 61 cm długości. Każde wejście do klatki ma wymiar 21 x 20 cm. Płytka, która połączona jest z zapadkami znajduje się na samym środku pułapki na szczury. Nastawienie pułapki na łaski to kilka prostych ruchów, które zajmują kilka chwil. Obie zapadki powinny zostać ustawione w sposób widoczny na zdjęciach, w efekcie czego będą one spadały pionowo w dół, uniemożliwając szkodnikom opuszczenie klatki.
Pułapka żywołowna na szczura wyprodukowana została z wysokiej jakości materiałów. Krata zgrzewana o oczku 20 mm została stworzona z drutu stalowego fi 1,8 mm. Całość pokrywa zielona warstwa PCV, dzięki czemu klatka jest lepiej akceptowana przez zwierzaki. Klatka posiada solidną konstrukcję, która jest całkowicie odporna na agresywne zachowania schwytanych zwierząt. U góry pułapki na tchórze umieszczono rączkę (dodatkowo osłoniętą od dołu blaszką ochronną), aby móc komfortowo przenosić klatkę. Pułapka na szczury dostarczana jest do klienta w złożonej formie, widocznej na zdjęciach.

Cena brutto: 180.88 zł
Kolor: ciemna zieleń
Rozmiar: długość: 61 cm, wysokość: 23 cm, szerokość 21 cm, oczko 20 mm, drut fi 1,8 mm
Materiał: Drut stalowy malowany proszkowo
Opakowanie: 1 sztuka gotowa do zastawienia

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!