Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Pułapka żywołowna na króliki, koty, szczury, nutrie jednowejściowa 90 cm
Kategoria produktu: Pułapki żywochwytne » Pułapki żywołowne na inne zwierzęta
247.87 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Całkowicie humanitarna pułapka żywołowna na nutrie, króliki, koty i szczury, która może być także z powodzeniem stosowana jako pułapka na lisy wydry i borsuki ze względu na swoje wymiary. Pułapka żywochwytna jest rozwiązaniem problemu z dzikimi kotami lub królikami niszczącymi uprawy. Pułapki żywołowne tego rodzaju są popularnie stosowane przez koła łowieckie, parki narodowe, różne organizacje przyrodnicze oraz osoby mające problemy z tymi szkodnikami.

Pułapka żywochwytna na króliki i koty wykorzystuje system zapadkowy FAWN. Sposób jej działania jest prosty - w momencie, gdy zwierzę dotknie płytki, za którą znajduje się przynęta, aktywowana jest zapadka. Zapadka odcina zwierzęciu drogę ucieczki. U góry pułapki na szczury i nutrie znajdują się drzwiczki inspekcyjne, które pozwalają wyciągnąć zdobycz w dowolnej chwili. Udogodnieniem jest także umieszczenie rączki, dzięki czemu możemy komfortowo przenosić klatkę wraz ze zwierzęciem. Warto zaznaczyć, że pod rączką znajduje się blaszka, które chroni dłoń przed zadrapaniami lub innymi agresywnymi zachowaniami złapanych zwierząt.

Pułapka żywołowna na koty i króliki wyprodukowana została z wysokiej jakości materiałów. Klatkę tworzy krata zgrzewana z drutu ocynkowanego fi 1,8 mm, powleczonego ochronna warstwą PCV. Zielony kolor powłoki sprawia, że pułapka na szczury łatwiej komponuje się z otoczeniem i nie odstrasza zwierząt. Całość jest bardzo wytrzymała oraz zachowuje należytą sztywność. Pułapka żywochwytna na szczury i koty dostarczana jest w formie złożonej, widocznej na zdjęciach.

Jak złapać królika? Jeżeli planujesz złapać królika, duże znaczenie będzie miało miejsce, w którym zastawiona będzie pułapka. Należy pamiętać, że króliki mają zwyczaj poruszać się w tymi samymi ścieżkami, dlatego najlepiej jest zastawić pułapkę na przebiegu ich tras lub w jej pobliżu. Rodzaj przynęty należy dobrać do pory roku. W ciepłych miesiącach dobrym wyborem będą świeże warzywa takie jak sałata, marchew lub kapusta. Zimą powinny być to kolby kukurydzy, suszone jabłka oraz chleb. Pamiętaj, że kilka kropel wanilii skutecznie maskuje ludzki zapach i dodatkowo przyciąga króliki i zające.

Należy pamiętać, że stosowanie pułapek żywochwytnych na dziką zwierzynę jest regulowane przez polskie prawo.

Cena brutto: 247.87 zł
Kolor: ciemny zielony
Rozmiar: [dł. x wys. x szer.] 90 x 30 x 30 cm
Materiał: metal ocynkowany + powłoka PCV
Opakowanie: 1 sztuka gotowa do użycia

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!