Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Pułapka żywołowna na gołębie, przepiórki, kuropatwy dwustronna 90 cm
Kategoria produktu: Pułapki żywochwytne » Pułapki żywołowne na ptaki
269.06 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Wysoce skuteczne pułapka żywochwytna na gołębie, kuropatwy, przepiórki, a nawet wrony. Powyższa pułapka żywołowna na ptaki posiada dwa wejścia z nowatorskimi zapadkami typu PIGEON oraz jedne drzwiczki inspekcyjne. Pułapki żywołowne na ptaki tego typu są całkowicie humanitarne - złapanemu ptaku nie jest wyrządzana żadna krzywda. Są one z powodzeniem stosowane przez parki narodowe, nadleśnictwa oraz osoby indywidualne, które mają problem z niesfornymi gołębiami.

Metoda działania pułapki na gołębie jest bardzo prosta. Wewnątrz pułapki na przepiórki umieszczamy przynętę, za którą może nam posłużyć ziarno, kukurydza lub suchy chleb. Ptak, wchodząc do klatki napiera na bolczyki, które odchylają się jedynie do wewnątrz. W ten oto nieskomplikowany sposób ptak zostaje uwięziony w pułapce.

Warto zaznaczyć, że u góry klatki znajdują się drzwiczki inspekcyjne, przez które możemy w każdej chwili wyciągnąć zdobycz oraz rączka do przenoszenia klatki wraz ze zdobyczą. Pułapka żywołowna na kuropatwy i gołębie została wykonana z kraty zgrzewanej, z drutu stalowego fi 1,8 mm, poddanemu ocynkowaniu. Całość pokryta została zieloną warstwą PCV, która chroni całość przed korozją oraz sprawia, że ptaki są mniej podejrzliwe w stosunku do pułapki.

Pułapka żywołowna na gołębie i przepiórki dostarczana jest do klienta w złożonej formie widocznej na zdjęciu.

Jak złapać gołębia, przepiórkę, kuropatwę? Złapanie gołębia, przepiórki lub kuropatwy wymaga wcześniejszych przygotowań. Aby zdobyć zaufanie ptaków do pułapki, należy rozsypać przynętę (dowolne ziarno lub chleb) także wokół klatki tak, aby ptaki przyzwyczaiły się do tego miejsca. Dopiero następnie umieszczamy przynętę tak, aby prowadziła do wewnątrz pułapki.

Należy pamiętać, że stosowanie pułapek żywochwytnych na dziką zwierzynę jest regulowane przez polskie prawo.
Cena brutto: 269.06 zł
Kolor: ciemna zieleń
Rozmiar: [dł. x wys. x szer.] 90 x 40 x 30 cm
Materiał: metal ocynkowany + powłoka PCV
Opakowanie: 1 sztuka gotowa do użycia

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!