Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Pułapka żywołowna koty, kuny, szczury i łaski jednowejściowa 60 cm
Kategoria produktu: Pułapki żywochwytne » Pułapki żywołowne na kuny i koty
130.72 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Pułapka żywochwytna o uniwersalnym zastosowaniu do humanitarnego chwytania zwierząt. Oferowana pułapka żywołowna znakomicie nadaje się łapania kotów, kun, łasek oraz szczurów. Pułapka żywołowna na koty i kuny posiada jedno wejście oraz działa na zasadzie zapadkowej. Zwierzę, które dotknie płytki znajdującej się wewnątrz klatki, uruchamia mechanizm i zapadka spada, odcinając mu drogę ucieczki. Powyższa pułapka żywochwytna na kuny i szczury została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Do jej produkcji użyto grubej kraty zgrzewanej o średnicy drutu 1,8 mm. Drut pokryto także zieloną warstwą PCV, która zabezpiecza całość przed korozją oraz sprawia, że widok pułapki nie odstrasza zwierzyny przed wejściem do środka i sięgnięciem po przynętę.

Zastosowany tutaj system zapadkowy GL działa bardzo sprawnie i jest wrażliwy na najmniejsze poruszenie płytki z przynętą. Spadająca pionowo zapadka skutecznie uniemożliwia zwierzęciu wyjście, natomiast rączka pozwala komfortowo przenosić całość w dowolne miejsce. Warto zaznaczyć, że pod rączką znajduje się blaszka, która chroni dłoń użytkownika przed agresywnymi zachowaniami zwierząt podczas przenoszenia.

Pułapki żywołowne na kuny i koty tego typu wykorzystywane są przez parki narodowe, nadleśnictwa i różne organizacje przyrodnicze do humanitarnego chwytania zwierząt, nie wyrządzającego im żadnej krzywdy. Całość dostarczana w złożonej formie widocznej na zdjęciu.

Jak złapać kunę, tchórza, łaskę? Przede wszystkim trzeba pamiętać, aby nie dotykać pułapki na gołe dłonie. Należy pamiętać o zakładaniu rękawic, ponieważ wszystkie łasicowate doskonale wyczuwają ludzki zapach. Jako przynęty możemy użyć kawałka surowego mięsa (skrzydełko z kurczaka) lub kurzego jajka.

Należy pamiętać, że stosowanie pułapek żywochwytnych na dziką zwierzynę jest regulowane przez polskie prawo.

Cena brutto: 130.72 zł
Kolor: ciemna zieleń
Rozmiar: [dł. x wys. x szer.] 60 x 19 x 18 cm
Materiał: Drut stalowy malowany proszkowo fi 1,8 mm, oczko 19 mm
Opakowanie: 1 sztuka gotowa do zastawienia

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!