Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Pułapka żywołowna na kuny, wydry, lisy, koty, łaski dwuwejściowa długa 125 cm
Kategoria produktu: Pułapki żywochwytne » Pułapki żywołowne na kuny i koty
315.70 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Uniwersalna, dwuwejściowa pułapka żywołowna na kuny, łaski, lisy, koty oraz szczury i borsuki. Pułapki żywochytne tego typu są popularnie stosowane przez koła łowieckie, parki narodowe oraz organizacje przyrodnicze w celu humanitarnego chwytania różnego rodzaju zwierzyny. Chociaż pułapka na kuny działa na prostej zasadzie zapadkowej, charektyzuje się ona dużą skutecznościa.

Pułapka żywołowna na lisy posiada mechanizm zapadkowy typu FAWN, który aktywowany jest w momencie, gdy zwierzę dotknie płytki znajdującej się w środkowej części klatki. Jej poruszenie sprawia, że zapadki po obu stronach pułapki zamykają się, odcinając tym samym możliwość wyjścia. Ważne jest także dobranie odpowiedniej przynęty, która ustawia się na płytce połączone z zapadkami. Można tutaj, w zależności od zwierzaka, użyć jajka lub surowego mięsa.

Oferowana pułapka żywochwytna na kuny i lisy charakteryzuje się dużą długością całkowitą (125 cm), dzięki czemu nawet duże osobniki bez problemu łapią się w klatkę. Pułapka żywołowna na koty i łaski
została wykonana z metalu ocynkowanego, powleczonego ochronna warstwą PCV. Zielona powłoka PCV chroni klatkę przed korozją oraz jest akceptowana przez zwierzęta. Całość zachowuje sztywną,
wytrzymałą konstrukcję
, dzięki czemu jest ona odporna na agresywne zachowania zwierząt.

Pułapki żywołowne na kuny i lisy posiadają także rączkę, umożliwiającą komfortowe przenoszenie klatki wraz ze zdobyczą. Całość dostarczana jest w kompletnej, złożonej formie widocznej na zdjęciu.

Jak złapać kunę, tchórza, łaskę? Przede wszystkim trzeba pamiętać, aby nie dotykać pułapki na gołe dłonie. Należy pamiętać o zakładaniu rękawic, ponieważ wszystkie łasicowate doskonale wyczuwają ludzki zapach. Jako przynęty możemy użyć kawałka surowego mięsa (skrzydełko z kurczaka) lub kurzego jajka. Zastawiona pułapka powinna zostać umieszczona na trasach wędrówek szkodników, w pobliżu ich legowisk lub pod ścianami budynku (zwierzęta poruszają się pod ścianami).

Należy pamiętać, że stosowanie pułapek żywochwytnych na dziką zwierzynę jest regulowane przez polskie prawo.

Cena brutto: 315.70 zł
Kolor: ciemna zieleń
Rozmiar: [dł. x wys. x szer.] 125 x 25 x 25 cm
Materiał: Drut stalowy malowany proszkowo
Opakowanie: 1 sztuka gotowa do zastawienia

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!