Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Pułapka żywołowna na lisy, borsuki, bobry dwuwejściowa 150 cm
Kategoria produktu: Pułapki żywochwytne » Pułapki żywołowne na lisy, wydry i bobry
1,069.73 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Profesjonalna pułapka żywochwytna na lisy, wykonana z najwyższej jakości materiałów. Pułapka na lisy charakteryzuje się dużym rozmiarem, dzięki czemu mogą w się w nią złapać także większe osobniki oraz takie zwierzaki jak borsuki, bobry, wydry oraz duże psy. Żywołapka na lisy posiada dwa wejścia oraz działa na zasadzie mechanizmu zapadkowego, dzięku czemu jest bardzo prosta w obsłudze, a przy tym wysoce skuteczna.

Co do konstrukcji, to pułapka żywochwytna na lisy została wykonana z siatki z grubego drutu fi 1,8 mm oraz wytrzymałej blachy, która tworzy zapadki. Całość została pomalowana proszkowo na kolor zielony. Sama konstrukcja pułapki na lisy jest bardzo sztywna i wytrzymała. Jej waga, ponad 26 kg, najlepiej świadczy o jej solidności wykonania. Dla ułatwienia na obu końcach pułapki na lisy i psy znajdują się uchwyty, dzięki czemu można ją komfortowo przenosić, także po złapaniu zwierzęcia.

Metoda działania pułapki na lisy i borsuki nie jest skomplikowana. Po odpowiednim ustawieniu drutów zapadkowych (co jest widoczne na zdj. 1 i 3), należy jedynie położyć przynętę na płytce znajdującej się na środku pułapki. Może za nią posłużyć kawałek surowego mięsa np. skrzydełka lub udko z kurczaka. Lis lub inne zwierzę, które dotknie poruszy wspomnianą płytkę, aktywuje mechanizm zapadkowy, w wyniku którego obie zapadki zatrzaskują się i zwierz zostaje uwięziony bez możliwości wyjścia. Warto wspomnieć, że pułapka działa w sposób całkowicie humanitarny i załapanemu zwierzęciu nie dzieje się żadna krzywda.

Oferowana pułapka dwuwejściowa na lisy i bobry dostarczana kompletnej, złożonej formie widocznej na zdjęciach, gotowej do zastawienia.

Należy pamiętać, że stosowanie pułapek żywochwytnych na dziką zwierzynę jest regulowane przez polskie prawo.
Cena brutto: 1,069.73 zł
Kolor: ciemna zieleń
Rozmiar: długość: 150 cm, wysokość: 60 cm, szerokość 50 cm, oczko 12,5 x 25 mm, drut fi 1,8 mm
Materiał: Drut stalowy malowany proszkowo
Opakowanie: karton - sprzedawana na sztuki

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!