Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Kleszcze zaciskowe do spinek fi 4 mm
Kategoria produktu: Siatki zgrzewane » Zaciskarki i łączniki siatek zgrzewanych
69.97 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Solidnie wykonane kleszcze przeznaczone do łączenia krat siatek zgrzewanych w dowolne struktury. Kleszcze do spinek fi 4 mm wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu narzędzie niezawodnie służyć będzie przez wiele lat. Głowicę zaciskarki do siatek zgrzewanych zrobiono ze stali nierdzewnej, przez co z biegiem czasu nie będzie ona korodować. Wygodę użytkowania zapewnia uchwyt w obudowie z tworzywa sztucznego oraz lekka konstrukcja kleszczy do krat zgrzewanych.

Oferowane klaszcze wyposażone są w głowicę przeznaczoną do spinek fi 4 mm. Specjalnie wyprofilowane szczypce (otwór dostosowany wyłącznie do zacisku fi 4 mm) utrzymują solidnie spinkę, dzięki czemu jej zamocowanie na kracie nie stanowi żadnego problemu. Właściwy otwór w głowicy na spinkę fi 4 mm sprawia, że podczas montażu nie wysunie się ona z uchwytu szczypiec.

Za sprawą kleszczy łatwo i szybko, a co najważniejsze trwale, można połączyć odcinki siatki zgrzewanej. Niewielka głowica pozwala na mocowanie spinek nawet w kratach o bardzo drobnym oczku.

W ofercie posiadamy zaciski fi 4 mm przeznaczone do powyższych kleszczy. Spinki sprzedawane są w opakowaniu liczącym 50 sztuk.
Cena brutto: 69.97 zł
Kolor: różne kolory uchwytu
Rozmiar: długość: 21 cm
Materiał: stal nierdzewna, rękojeść z tworzywa sztucznego
Opakowanie: sprzedawany w blistrze liczącym 50 sztuk

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!