Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Siatka, krata zgrzewana PREMIUM oczko 19 x 19 mm drut 1,05 - 25mb
Kategoria produktu: Siatki zgrzewane » Kraty zgrzewane ocynkowane
428.00 zł
Cena brutto za 25mb
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Wysokiej jakości siatka zgrzewana popularnie wykorzystywana jest do budowy klatek dla zwierząt hodowlanych: królików, szynszyli, gryzoni, a także wolier dla ptaków. Krata zgrzewana na klatki i woliery z powodzeniem wykorzystać można również w innych dziedzinach, m.in. ogrodnictwie, budownictwie, przemyśle, np. jako osłona linii produkcyjnych, sito do przesiewaczy, wzmocnienie konstrukcji, w systemach wentylacyjnych.
Oferowana siatka zgrzewana należy do klasy PREMIUM i charakteryzuje się wytrzymałością oraz trwałością. Krata zgrzewana wykonana została z drutu stalowego, który podczas zgrzewu został poddany procesowi ocynkowania. Dzięki czemu siatka zgrzewana posiada jednolitą strukturę i nie koroduje.
Mocny drut o średnicy 1,05 mm sprawia, że siatka po zamontowaniu utrzymuje się sztywno i solidnie. Dodatkowo krata zgrzewana posiada oczko 19 x 19 mm. Stosunkowo małe oczko, mocny drucik oraz przemyślany proces produkcyjny stanowią gwarancję długoletniej użyteczności niniejszego produktu. Siatkę zgrzewaną można dowolnie łączyć za pomocą specjalnych klipsów do zaciskania krat zgrzewanych.

Krata zgrzewana sprzedawana jest w rolce 25 metrów (1 m x 25 m). W ofercie dostępna jest również krata zgrzewana 1 m x 5 m.

Parametry:
  • wysokość: 1 m

  • długość: 25 m

  • drut: 1,05 mm

  • materiał: drut stalowy ocynkowany

  • oczko: 19 x 19 mm


Cena brutto: 428.00 zł za 25mb
Kolor: ocynk
Rozmiar: wysokość rolki 1 metr długość 25 m
Materiał: stal ocynkowana
Opakowanie: 1 rolka 25 mb

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!