Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Kleszcze do zaciskania klipsów typu J
Kategoria produktu: Siatki zgrzewane » Zaciskarki i łączniki siatek zgrzewanych
71.57 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Praktyczne kleszcze do zaciskania klipsów typu J wykonane z najwyższej jakości materiałów. Głowica kleszczy została ocynkowana, natomiast rękojeść umieszczono w wytrzymałej obudowie z tworzywa sztucznego. Uchwyt jest specjalnie wyprofilowany do kształtu dłoni, przez co, nawet długotrwałe, operowanie narzędziem nie stanowi problemu. Dodatkowym atutem jest lekka konstrukcja kleszczy do siatek zgrzewanych, która w żadnym mierze nie wpływa na trwałość produktu.

Oferowane kleszcze do klipsów J wyposażone zostały w specjalny system sprężynowy, który pozwala na odpowiednie dociśnięcie kleszczy - po wykonaniu zacisku wracają do pierwotnej formy. Wykonany za ich pomocą zacisk na kracie zgrzewanej jest bardzo mocny, a całe połączenie siatek solidne.

Kleszcze posiadają specjalnie wyprofilowaną głowicę z otworami dostosowanymi wyłącznie do klipsów typu J 13,5 x 2 mm. Taka konstrukcja kleszczy sprawia, że podczas łączenia siatek zgrzewanych klipsy nie odskakują. W znacznym stopniu ułatwia to montaż i przyspiesza cały proces.

Rozmiar kleszczy dopasowany jest do różnego typu krat zgrzewanych - nawet tych o niewielkim oczku. Kleszcze do spinek J są wygodne w użytkowaniu nawet w trudnodostępnych miejscach.
Cena brutto: 71.57 zł
Kolor: srebrna głowica, czerwona rękojeść
Rozmiar: długosć: 17 cm, dostosowany do klipsów typu J
Materiał: metal ocynkowany, tworzywo sztuczne
Opakowanie: sprzedawany na sztuki

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!