Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Zestaw Przepędowo-Bramowy z elastycznym sznurem wypinanym obustronnie
Kategoria produktu: Ogrodzenia elektryczne » Przejścia bramowe
125.82 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Praktyczny zestaw Przepędowo-Bramowy z elastycznym sznurem przeznaczony został do budowania bramy czy przejścia. Daje to możliwość sprawnego przepędzenia zwierząt do innego sektora. Pozwala również na szybkie stworzenie tymczasowych wybiegów, nie dłuższych jednak niż 12m. Może także służyć jako przegroda w ogrodzeniu elektrycznym. Z jego pomocą można bezproblemowo podzielić pastwisko lub ogrodzić część sektora. Zestaw Przepędowo-Bramowy może być zastosowany w hodowli koni, bydła, owiec, kóz czy nawet jeleni. Biało-czarny kolor liny sprawia, że ogrodzenie jest widoczne nawet z dalekiej odległości w każdych warunkach pogodowych, również na śniegu.


Zestaw składa się z elastycznego sznura w odcieniu czarno-białym o długości ok.5m. Po naciągnięciu wynosi ona ok.12m. Pomiędzy włókna sznura wpleciono 3 przewodniki elektryczne ze stali nierdzewnej. Pozwalają one na bezproblemowe przewodzenie impulsów elektrycznych na całości sznura. Lina zamocowana jest na uchwytach bramowych. Mocowanie jest fabryczne, więc daje gwarancję tego, że jest solidne i mocne. Wewnątrz uchwytów znajduje się mechanizm sprężynujący. Pomaga on amortyzować nagłe szarpnięcia liny. Poręczne uchwyty umożliwiają otwieranie czy zamykanie ogrodzenia nawet przy podłączonym elektryzatorze, gdyż są odizolowane od przewodnika.
W zestawie znajdują się również dwa izolatory bramowe, które wyposażone są w śruby ułatwiające przymocowanie do słupka.


Wchodząca w skład zestawu bramowego lina elastyczna wykonana została z połączenia trzech elementów tworzących jedną całość. Wewnątrz znajduje się zestaw gumowych nici, które odpowiadają za dużą elastyczność całego przewodu. Całość otoczona jest plecionką nici polietylenowych wraz z 3 drucikami ze stali nierdzewnej. Włókna mają za zadanie chronić znajdujące się wewnątrz gumowe nici, uniemożliwiają przy tym nadmierne rozciąganie sznura, co mogłoby go uszkodzić. Dzięki powłoce ochronnej włókien polietylenowych cała lina jest odporna na działanie mechaniczne oraz wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne. Pozwoli to na długie używanie zestawu przepędowo-bramowego przy zachowaniu żądanej skuteczności.
Uchwyty bramowe wykonane są z wysokiej jakości plastiku, na końcach jest metalowy hak do zamocowania izolatorów. Izolatory również są plastikowe, posiadają metalowe elementy ułatwiające montaż.


W skład zestawu wchodzi:

 • lina elektryczna wraz z uchwytami


 • dwa izolatory bramowe do zaczepienia liny


 • W przypadku zapotrzebowania na linę dłuższą polecana jest niezwykle praktyczna lina zwijana o długości 65m.
  Cena brutto: 125.82 zł
  Kolor: lina w kolorze biało-czarnym
  Rozmiar: Długość liny przed rozciągnięciem 5m
  możliwość rozciągnięcia do ok.12m
  średnica liny przed rozciągnieciem ok.9mm
  Materiał: lina polietylenowa
  uchwyty oraz izolatory plastikowe z metalowymi elementami
  Opakowanie: 1 zestaw zawierający elastyczną linkę wraz z uchwytami oraz 2 izolatory bramowe
  Zestaw przeznaczony do budowy przejść bramowych, wygrodzenia części pastwiska, oddzielania zwierząt

  Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
  +48 71 735 17 90
  +48 +48 62 59 03 700
  Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!