Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Siatka polietylenowa na ptaki - 15x15mm
Kategoria produktu: Siatki przeciw ptakom
14.30 zł
Cena brutto za 1 m2
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Siatka polietylenowa posiada bardzo drobne oczko o wymiarach 15x15mm. Rozmiar taki uniemożliwia przedostanie się nawet małej wielkości ptaków, jak wróble. Idealnie nadaje się jako pokrycie wierzchnie woliery dla małych ptaków. Siatka o bardzo drobnym oczku sprawdzi się jako ochrona przed drapieżnymi ptakami w hodowli przepiórek, kuropatw, perliczek czy gołębi. Uniemożliwi również dostanie się do woliery innych ptaków, które mogłyby podbierać karmę przeznaczoną dla ptaków hodowlanych. Cena dotyczy 1m².

Siatka polietylenowa o oczkach 15mm może być stosowana także do osłaniania małego stawu czy oczka wodnego. Zabezpiecza wodę przed zabrudzeniem uniemożliwiając przedostanie się przez oczka nawet małych liści. Siatka sprawdza się także do zabezpieczenia okien i balkonów przed ptakami czy do zabezpieczenia dla kotów
Siatka na ptaki o oczkach 15mm wykonana została z wysokiej jakości włókien polietylenowych. Zapleciona została maszynowo. Jest odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, jak niskie temperatury czy promieniowanie UV. Siatka nie nasiąka wilgocią. Dzięki specjalnemu splotowi węzłowemu jest również odporna na rozciąganie. Jest lekka, a jednocześnie trwała i wytrzymała. Zachowuje więc swoje pierwotne wymiary oraz właściwości przez długi czas. Każdy splot stanowi osobny węzeł, zatem nacięcie nie wywołuje prucia ani dalszych uszkodzeń w siatce. Siatka polietylenowa o oczkach 15mm jest bardzo prosta w zamocowaniu. Należy ją rozłożyć w planowanym miejscu, a następnie brzegi umocować do ziemi lub woliery. Polecane są również pozostałe siatki o oczkach innych wymiarów. Siatki polietylenowe wykonujemy również na zamówienie. W przypadku mniejszych zamówień, poniżej 100 m², dostępne są 3 szerokości do wyboru (długość wybiera klient):
- 4 m
- 7 m
- 10 m

Przy zamówieniach powyżej 100 m² siatka może mieć dowolny wymiar wybrany przez klienta, jednak musi być prostokątna. Przy zamówieniu siatki na niestandardowy wymiar koszt jest ustalany indywidualnie.

Siatka polietylenowa do ochrony stawów w zależności od stanów magazynowych występuje w dwóch kolorach: czarny lub zielony. Nie ma jednak możliwości wyboru, kolor wysyłany jest według aktualnego stanu magazynu.

Cena brutto: 14.30 zł za 1 m2
Kolor: czarny.
Rozmiar: oczko 15 x 15 mm, grubość splotu ~2 mm
Materiał: nić polietylenowa
Opakowanie: dowolna powierzchnia-zamówienie

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!