Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Siatka polietylenowa do ochrony stawów - 8x8cm (na wymiar)
Kategoria produktu: Siatki przeciw ptakom
4.56 zł
Cena brutto za 1 m2
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Siatka ochronna na stawy posiada oczka o średnicy 8x8cm. To sprawia, że ptaki nie mają szansy przedostania się przez oczko. Siatka na czaple przeznaczona została do zabezpieczenia stawów oraz oczek przed bocianami, czaplami oraz innymi ptakami, które żywią się rybami. Ochrona ryb przed ptakami to nie jedyne przeznaczenie siatki. Doskonale sprawdzi się jako pokrycie wierzchnie woliery dla kaczek, bażantów czy pawi. Chroni tym samym przed atakami drapieżników fruwających. Pomimo niewielkiej wagi utrzymuje pożądaną sztywność po rozłożeniu, więc jest bezpieczna dla hodowanych ptaków. Siatka polietylenowa może również posłużyć jako zabezpieczenie balkonu dla kota lub ochrona przed ptactwem przydomowych balkonów. Często jest stosowana również na wysypiskach śmieci, aby zapobiec przemieszczaniu odpadów. Stosowana jest też na boiskach piłkarskich, jako zabezpieczenie przed wydostaniem się piłki, ma bowiem doskonałe właściwości amortyzujące. Siatka występuje dwóch kolorach wysyłanych losowo, wykonana została z wysokiej jakości polietylenu. Dzięki temu jest odporna na promieniowanie UV oraz inne niekorzystne warunki atmosferyczne. Jest trwała, mocna, a przy tym dość lekka. Nie ulega deformacjom, ani też nie nasiąka wodą, zachowuje swoje właściwości przez długi czas. Dzięki zastosowaniu splotu węzłowego, siatka jest odporna na rozciąganie. Każdy ze splotów stanowi indywidualny węzeł, więc miejscowe nacięcie nie powoduje dalszych uszkodzeń. Nie jest konieczne zatem wzmacnianie brzegów. Oczka siatki standardowo układają się w kształt "karo", natomiast po naciągnięciu brzegów siatki przybierają pożądany kwadratowy kształt.

Siatka ochronna na stawy jest bardzo prosta w użyciu. Należy ją rozłożyć brzegami wokół stawu czy oczka wodnego, następnie przymocować siatkę do ziemi. W przypadku zapotrzebowania na siatki do innych celów i przeznaczeń, polecane są różne rodzaje siatek o innych rozmiarach oczek. Przy zamówieniach poniżej 100 m² siatka dostępna jest w trzech szerokościach do wyboru (długość wedle zamówienia klienta):
- 4 m
- 7 m
- 10 m

W przypadku zamówienia powyżej 100 m ² istnieje możliwość wykonania siatki polietylenowej na dowolny wymiar (szerokość i długość). Przy zamówieniu siatki na niestandardowy wymiar koszt jest ustalany indywidualnie.

Cena dotyczy 1m².

Siatka polietylenowa do ochrony stawów w zależności od stanów magazynowych występuje w dwóch kolorach: czarny lub zielony. Nie ma jednak możliwości wyboru, kolor wysyłany jest według aktualnego stanu magazynu.

Cena brutto: 4.56 zł za 1 m2
Kolor: czarny.
Rozmiar: oczko 8 x 8 cm
Materiał: nić polietylenowa
Opakowanie: dowolna powierzchnia-zamówienie

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!