Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Pułapka na kunę, łaskę, tchórza STRONG dwuwejściowa 100 cm
Kategoria produktu: Pułapki żywochwytne » Pułapki żywołowne na kuny i koty
202.88 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Praktyczna oraz wysoce efektywna pułapka na większe szkodniki, takie jak kuny, tchórze czy łaski. Oferowana pułapka żywochwytna charakteryzuje się mocną konstrukcją (grube druty fi 2 mm oraz dodatkowe wzmocnienia krat), dzięki czemu szkodnik zostaje skutecznie złapany w jej wnętrzu. Całkowita długość pułapki jest dostosowana specjalnie dla większych rozmiarów zwierząt (kun, tchórzy, łasek) i wynosi 100 cm.

Zasada działania pułapki żywochwytnej oparta jest na systemie zapadkowym. Wzdłuż pułapki (po środku) przebiega uchwyt, który połączony jest z zapadkami zamykającymi wejścia. Blaszki/zapadki należy unieść ku górze i przytrzymać uchwytem blokującym 1 (zdjęcie numer 3). W celu utrzymania otwartych wejść na środku pułapki znajduje się specjalny bolec (zdjęcie numer 4), który przytrzymuje uchwyt blokujący płytkę zapadkową 3. W momencie, gdy szkodnik dostanie się do wnętrza pułapki i delikatnie poruszy płytkę, na której leży pokarm, zapadki automatycznie się odblokują i zwierzę zostanie uwięzione. W celu skutecznej blokady wejść pułapka została wyposażona w dodatkową blaszkę blokującą zapadki.
Pułapkę żywochwytna należy umieścić w miejscu narażonym na częste inwazje szkodnika. Instalację pułapki na tchórze należy wykonywać w rękawiczkach by zminimalizować zapach ludzki, który może zniechęcić zwierzę do zbliżenia się do klatki. By szybko zwabić szkodnika wewnątrz pułapki żywochwytnej można umieścić kawałek surowego mięsa lub jajko. Dodatkowo pułapka na kunę wyposażona została w poręczny uchwyt, który ułatwia jej przenoszenie.
Pułapka na kunę wykonana została z drutów stalowych, które zostały pomalowane proszkowo w kolorze ciemno zielonym. Wysokiej jakości materiał sprawia, że pułapka jest wysoce wytrzymała i nawet bardzo agresywne zwierzę się z niej nie wydostanie.

Jak złapać kunę, tchórza, łaskę? Przede wszystkim trzeba pamiętać, aby nie dotykać pułapki na gołe dłonie. Należy pamiętać o zakładaniu rękawic, ponieważ wszystkie łasicowate doskonale wyczuwają ludzki zapach. Jako przynęty możemy użyć kawałka surowego mięsa (skrzydełko z kurczaka) lub kurzego jajka. Zastawiona pułapka powinna zostać umieszczona na trasach wędrówek szkodników, w pobliżu ich legowisk lub pod ścianami budynku (zwierzęta poruszają się pod ścianami).

Należy pamiętać, że stosowanie pułapek żywochwytnych na dziką zwierzynę jest regulowane przez polskie prawo.

Cena brutto: 202.88 zł
Kolor: ciemna zieleń
Rozmiar: długość: 100cm, wysokość: 20 cm, szerokość: 20cm
Materiał: Drut stalowy malowany proszkowo
Opakowanie: karton - sprzedawana na sztuki

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!