Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Siatka wolierowa - polietylen oczko 6 cm (na wymiar)
Kategoria produktu: Siatki przeciw ptakom
5.71 zł
Cena brutto za 1 m2
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Wykonana z wysokiej jakości nici polietylenowych siatka, którą można wykorzystać jako siatkę do budowy wolier dla hodowanych ptaków bądź jako osłonę do ochrony sadów (głównie drzewek wiśniowych czy czereśniowych przeciw szpakom). Mocna struktura sprawia, że siatka zachowa swe właściwości przez bardzo długi okres użytkowania.

Oferowana siatka na woliery posiada stosunkowo niewielkich rozmiarów oczko - 6 x 6 cm. Lekka konstrukcja pozwala umieścić siatkę polietylenową nawet na delikatnych roślinach i krzewach. Mimo niewielkiej wagi siatka zachowuje po rozłożeni odpowiednią sztywność, przez co jest łatwa w rozłożeniu oraz w pełni bezpieczna dla hodowanych ptaków (właściwe naciągnięcie zapobiega przed zaplątywaniem się ptaków we włókna siatki).

Siatkę na ptaki (bez obaw o naruszenie struktury) swobodnie można przycinać według potrzeb. Dodatkowym atutem jest to, że mocne włókna polietylenowe zapobiegają przed pruciem się siatki, nawet jeśli w danym miejscu powstała jakakolwiek dziurka.

Siatka wykonana jest ze splotu nici polietylenowych 3/4 co oznacza, że składają się na nią 3 pleciwa, z których każde posiada 4 włókna. Siatka odporna jest na przemarzanie, działanie promieni UV i innych warunków atmosferycznych. Nie przemaka.


Przy zamówieniach poniżej 100 m² siatka dostępna jest w trzech standardowych szerokościach (długość odpowiednio według zamówienia klienta):
- 4 m
- 7 m
- 10 m

Możliwe jest wykonanie siatki polietylenowej na dowolny wymiar (szerokość i długość) przy zamówieniach powyżej 100 m ². Przy zamówieniu siatki na niestandardowy wymiar koszt jest ustalany indywidualnie.

Siatka dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym lub zielonym. Zamówienia realizujemy w kolorze aktualnie dostępnym na magazynie.

Cena dotyczy 1m².

Cena brutto: 5.71 zł za 1 m2
Kolor: zielony lub czarny. Siatka wydawana jest w kolorze jaki jest dostępny na stanach magazynowych. Nie ma możliwości wyboru koloru.
Rozmiar: oczko 6 x 6 cm
Materiał: nić polietylenowa
Opakowanie: dowolna powierzchnia-zamówienie

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!