Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Wytrzymała agrotkanina HORTENIA szer. 1,6m x 100m dla sadownictwa i ogrodnictwa
Kategoria produktu: Agrowłókniny i agrotkaniny » Agrotkaniny czarne pod korę
379.37 zł
Cena brutto za rolkę
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Agrotkanina czarna o z gamy HORTENIA o zwiększonej wytrzymałości i trwałości. Po rozłożeniu ma wymiary 1,6m x 100m. Do klienta dostarczana w formie wygodnych do rozwijania rolek.

Już od wielu lat tego rodzaju tkaniny są powszechnie stosowane jako maty do wygłuszania chwastów w kilkuletnich uprawach polowych w szkółkarstwie, sadownictwie czy ogrodnictwie. Skutecznie blokują wzrost niepożądanej roślinności oraz nie pozwalają na jej przerastanie dzięki zwartej strukturze materiału. Stosując agrotkaniny ograniczamy ilość pracy jaką byśmy poświęcili na usuwanie chwastów. Poza tym do minimum redukujemy ilość niezbędnych zabiegów chemicznych co jest zgodne z najnowszymi dyrektywami Unii Europejskiej dotyczącymi rolnictwa zrównoważonego.

Agrotkanina jest chemicznie obojętna - nie zmienia pH gleby. Pozwala na zachowanie w glebie odpowiedniego mikroklimatu niezbędnego dla wzrostu roślin. Utrzymuje optymalny poziom pulchności jak i wilgotności gleby co poprawia kondycję systemu korzeniowego oraz zwiększa ilość pobieranych składników. To z kolei przekłada się na ogólną kondycję rośliny a w końcowym efekcie na wyższą ilość i jakość plonów.
Agrotkanina HORTENIA jest dużo bardziej wytrzymała i odporna na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych niż inne rodzaje tkanin okrywowych. Może być stosowana przez wiele lat - nie blaknie ani nie niszczeje oraz nie ulega procesowi gnicia.

Specyfikacja
 • wymiary: 1,6m x 100m
 • typ agrotkaniny: HORTENIA, gramatura: 94g/mkw
 • zwiększona trwałość i odporność agrotkaniny na czynniki atmosferyczne
 • kolor: czarny
 • Agrotkanina dostarczana w formie wygodnych rolek do rozwijania

 • Cena brutto: 379.37 zł za rolkę
  Kolor: czarny z wplecionymi znaczeniami ciągłymi w kolorze zielonym
  Rozmiar: Gramatura maty: 94 g/mkw, szerokość: 160cm, długość 100 metrów (Opakowanie zawiera 160 metrów kwadratowych agrotkaniny)
  Materiał:
  Struktura agrotkaniny.
  Opakowanie: sprzedawana w rolkach

  Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
  +48 71 735 17 90
  +48 +48 62 59 03 700
  Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!