Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Agrotkanina pod korę czarna FLAWIA, wymiary 1,1m x 50m rolka
Kategoria produktu: Agrowłókniny i agrotkaniny » Agrotkaniny czarne pod korę
133.65 zł
Cena brutto za rolka
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Agrotkanina wytrzymała pod korę o gramaturze 70g/mkw występuje w rolce o wymiarach 1,1m x 50m. Jest to trwała i mocna tkanina, którą stosuje się do ściółkowania w ogrodnictwie, rolnictwie oraz szkółkarstwie. Agrotkaninę wykonano z cienkich nitek polipropylenowych, dzięki czemu bez problemu przepuszcza wodę oraz składniki mineralne potrzebne roślinie. Jednocześnie umożliwia parowanie nadmiernej ilości wody z gleby. Tkanina ogrodnicza nie ulega procesowi gnicia w kontakcie z wodą. Dzięki swojej grubości (P70) oraz strukturze materiału jest znacznie trwalsza i bardziej wytrzymała od agrowłókniny.

Czarna tkanina ogrodnicza jest idealnym rozwiązaniem do ściółkowania gleby w celu poprawy warunków do rozwoju roślin. Jest niezwykle pomocna w likwidacji chwastów bez konieczności użycia środków chemicznych. Inna niż w agrowłókninach struktura agrotkanin lepiej pozwala przenikać wodzie opadowej przez jej powierzchnię, umożliwiając przy tym jej parowanie. Dzięki utrzymaniu odpowiedniej wilgotności gleby jej struktura pod agrotkaniną jest odpowiednio wilgotna oraz pulchna, co sprzyja rozwojowi korzeni i lepszej kondycji roślin. Czarny kolor agromaty powoduje ponadto silniejsze ogrzewanie gleby podczas wegetacji roślin, wpływając pozytywnie na lepsze pobieranie składników pokarmowych, wyższą aktywność systemu korzeniowego, a w konsekwencji lepszy wzrost roślin. Agrotkanina czarna jest chemicznie obojętna dla gleby, nie wpływa na pH gleby, ponadto nie hamuje w sposób istotny przenikania do gleby nawozów.

Sposób mocowania:
Po rozłożeniu agrotkaniny należy wyrównać teren oraz zrobić otwory w miejscach nasadzenia lub siewu roślin. Krawędzie można umocnić wkopując je w ziemię czy też przysypując. Innym prostym sposobem jest użycie praktycznych kołków mocujących do podłoża.

Do mocowania agrotkaniny polecamy KOŁKI MOCUJĄCE DO PODŁOŻA


Specyfikacja:

 • wymiary agrotkaniny 1,1m x 50m rolka

 • kolor czarny

 • gramatura 70g/1mkw

 • Cena brutto: 133.65 zł za rolka
  Kolor: czarny
  Rozmiar: Gramatura maty: 70 g/mkw, szerokość: 1,1m, długość 50 metrów (Opakowanie zawiera 55 metrów kwadratowych agrotkaniny)
  Materiał:
  Struktura agrotkaniny.
  Opakowanie: sprzedawana na sztuki w formie złożonej w rolkę

  Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
  +48 71 735 17 90
  +48 +48 62 59 03 700
  Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!