Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Agrotkanina czarna typu FLAWIA, o wymiarach 1,1m x 20m
Kategoria produktu: Agrowłókniny i agrotkaniny » Agrotkaniny czarne pod korę
54.30 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Agrotkanina typu FLAWIA - gramatura 70g/1mkw, o wymiarach 1,1m x 20m w kolorze czarnym. Jest to uniwersalna okrywa świetnie nadająca się jako podkład pod korę, grysik czy kamyczki ozdobne. Nadaje się również do ściółkowania drzew, krzewów, roślin uprawnych czy kwiatów na rabatach w ogrodach. Agrotkanina jest bardzo wytrzymała i odporna na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, a w szczególności na wpływ promieni UV. Przez wiele lat nie blaknie ani nie kruszy się oraz nie ulega procesowi gnicia dlatego szczególnie polecana jest w ogrodach i uprawach wieloletnich.

Jej główną zaletą jest skuteczne powstrzymywanie wzrostu chwastów dzięki zablokowaniu dostępu światła do gruntu. Tkanina nie pozwala na przerastanie kiełkujących roślin przez tkaninę okrywy co mogłoby się zdażyć gdyby do tych celów wykorzytano agrowłókninę, która raczej zalecena jest to upraw sezonowych.
Agrotkanina dzięki swojej specjalnej strukturze włókien zapewnia zbliżoną do agrowłókniny wodoprzepuszczalność. Powoduje optymalne przepuszczenie wody jak również pozwala na stosowanie nawożenia mineralnego, które przenika przez matę do gleby w formie rozpuszczonej wraz z wodą.

Tkanina rolnicza utrzymuje odpowiednią wilgotność gleby, nawet gdy przez długi okres czasu nie występowały opady. Czarny kolor absorbuje ciepło promieni słonecznych, co podwyższa temperaturę gleby w czasie okresu wegetacji roślin. Dzięki stosowaniu tego rodzaju okrywy, utrzymywane są właściwe warunki fitosanitarne w glebie, które bardzo korzystnie wpływają na kondycje i zdrowotność roślin.


Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą agrotkanin, w celu wybrania najbardziej właściwego dla Państwa potrzeb rodzaju tkaniny.

Specyfikacja:
 • wymiary: 1,1m x 20m
 • typ agrotkaniny: FLAWIA, gramatura: 70g/mkw
 • kolor: czarny
 • sprzedawana w formie złozonej w opakowaniu foliowym

 • Cena brutto: 54.30 zł
  Kolor: czarny z wplecionymi znaczeniami ciągłymi w kolorze zielonym
  Rozmiar: Gramatura maty: 70 g/mkw, szerokość: 110cm, długość 20 metrów (Opakowanie zawiera 22 metry kwadratowe agrotkaniny)
  Materiał:
  Struktura agrotkaniny.
  Opakowanie: sprzedawana na sztuki w formie złożonej w opakowaniu foliowym

  Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
  +48 71 735 17 90
  +48 +48 62 59 03 700
  Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!