Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Agrotkanina czarna 0,8m x 50m, typ FLAWIA, rolka
Kategoria produktu: Agrowłókniny i agrotkaniny » Agrotkaniny czarne pod korę
122.45 zł
Cena brutto za rolkę
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Agrotkanina z rodziny produktów FLAWIA o gramaturze P70 (70g/1mkw) i wymiarach 0,8m x50m w kolorze czarnym. Do klienta dostarczana jest w formie rolki, ułatwiajacej szybkie rozkładanie maty.

Mocna i wytrzymała tkanina wykorzystywana do wygłuszania nieporządanej roślinności lub wyściełania ogrodów. Jej główną zaletą jest skuteczne powstrzymywanie wzrostu chwastów dzięki zablokowaniu dostępu światła do gruntu. Zwarta i silna struktura materiału nie pozwala na przerastanie kiełkujących roślin przez tkaninę okrywy. Jest również znacznie lepszym rozwiązaniem gdy poszukujemy podkładu pod korę, grysik, kamyczki ozdobne czy do ściółkowania drzew, krzewów, roślin uprawnych lub kwiatów na rabatach w ogrodach wieloletnich. Częstym błedem jest wykorzystywanie do tych celów włókniny, która jest mniej odporna i bardziej podatna na przerastanie przez nieporządaną roślinność.

Agrotkanina dzięki swojej specjalnej strukturze włókien zapewnia porównwalną do agrowłóknin wodoprzepuszczalność. Gwarantuje dobre przepuszczenie wody jak również pozwala na stosowanie nawożenia mineralnego, które przenika przez matę do gleby w formie rozpuszczonej wraz z wodą.

Tkanina rolnicza utrzymuje odpowiednią wilgotność gleby, nawet gdy przez długi okres czasu nie występowały opady. Dzięki stosowaniu tego rodzaju okrywy, utrzymywane są właściwe warunki fitosanitarne w glebie, które bardzo korzystnie wpływają na kondycje i zdrowotność roślin.
Agrotkanina jest bardzo wytrzymała i odporna na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, a w szczególności na wpływ promieni UV. Przez wiele lat nie blaknie ani nie kruszy się oraz nie ulega procesowi gnicia.

Specyfikacja:
 • wymiary: 0,8m x 50m
 • typ agrotkaniny: FLAWIA, gramatura: 70g/mkw
 • kolor: czarny
 • agrotkanina sprzedawana w rolkach

 • Cena brutto: 122.45 zł za rolkę
  Kolor: czarny z wplecionymi znaczeniami ciągłymi w kolorze zielonym
  Rozmiar: Gramatura maty: 70 g/mkw, szerokość: 80cm, długość 50 metrów (Opakowanie zawiera 40 metrów kwadratowych agrotkaniny)
  Materiał:
  Struktura agrotkaniny.
  Opakowanie: sprzedawana w rolkach

  Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
  +48 71 735 17 90
  +48 +48 62 59 03 700
  Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!