Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Agrotkanina czarna typ FLAWIA, wymiary 0,8m x 20m
Kategoria produktu: Agrowłókniny i agrotkaniny » Agrotkaniny czarne pod korę
49.09 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Agrotkanina typu FLAWIA P70 (70g/1mkw) o wymiarach 0,8m x 20m w kolorze czarnym. Okrywa szerokiego zastosowania wykorzystywana zarówno w małych ogrodach, działkach jak i dużych uprawach polowych czy sadowniczych.

Jej główną zaletą jest skuteczne powstrzymywanie wzrostu chwastów dzięki zablokowaniu dostępu światła do gruntu. Zwarta i silna struktura nie pozwala na przerastanie kiełkujących roślin przez tkaninę okrywy co często się zdarza przy stosowaniu agrowłóknin jako materiału wyściełającego. Świetnie nadaje się jako podkład pod korę, grysik czy kamyczki ozdobne do ściółkowania drzew, krzewów, roślin uprawnych czy kwiatów na rabatach w ogrodach wieloetnich.
Agrotkanina dzięki swojej specjalnej strukturze włókien zapewnia zbiżoną do agrowłóknin odpowiednią wodoprzepuszczalność. Zapewnia optymalne przepuszczenie wody jak również pozwala na stosowanie nawożenia mineralnego, które przenika przez matę do gleby w formie rozpuszczonej wraz z wodą.

Tkanina rolnicza utrzymuje odpowiednią wilgotność gleby, nawet gdy przez długi okres czasu nie występowały opady. Dzięki stosowaniu tego rodzaju okrywy, utrzymywane są właściwe warunki fitosanitarne w glebie, które bardzo korzystnie wpływają na kondycje i zdrowotność roślin.
Agrotkanina jest bardzo wytrzymała i odporna na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, a w szczególności na wpływ promieni UV. Przez wiele lat nie blaknie ani nie kruszy się oraz nie ulega procesowi gnicia.

Do mocowania agrotkaniny polecamy KOŁKI MOCUJĄCE DO PODŁOŻA


Specyfikacja:
 • wymiary: 0,8m x 20m
 • typ agrotkaniny: FLAWIA, gramatura: 70g/mkw
 • kolor: czarny
 • agrotkanina sprzedawa w formie złożonej w opakowaniu foliowym

 • Cena brutto: 49.09 zł
  Kolor: czarny z wplecionymi znaczeniami ciągłymi w kolorze zielonym
  Rozmiar: Gramatura maty: 70 g/mkw, szerokość: 80cm, długość 20 metrów (Opakowanie zawiera16 metrów kwadratowych agrotkaniny)
  Materiał:
  Struktura agrotkaniny.
  Opakowanie: sprzedawana na sztuki w formie złożonej w opakowaniu foliowym

  Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
  +48 71 735 17 90
  +48 +48 62 59 03 700
  Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!