Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Agrowłóknina Czarna SOFIA 1,6m x100m rolka
Kategoria produktu: Agrowłókniny i agrotkaniny » Agrowłóknina czarna
206.34 zł
Cena brutto za rolkę
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Agrowłóknina czarna, typu SOFIA o gramaturze P50 i wymiarach 1,6m x 100m. Zwinięta jest w rolkę, dzięki czemu bardzo szybko można ją rozłożyć wzdłuż powierzchni którą chcemy zabezpieczyć.

Agrowłókniny już od dłuższego czasu są powszechnie stosowane w rolnictwie, ogrodnictwie czy wśród działkowców. Stanowią idealne rozwiązanie gdy chcemy zabezpieczyć nasze uprawy czy przydomowe ogródki przed wzrostem chwastów. Czarny kolor włókniny odcina dostęp światła, natomiast mocna i wytrzymała struktura okrycia nie pozwala kiełkującym chwastom na przerastanie przez materiał. Dzięki zastosowaniu agrowłókniny w dużym stopniu ograniczamy ilość stosowanych herbicydów i innych środków chemicznych co pozwala na zmniejszenie kosztów ochrony roślin. A co najważniejsze produkty z takich upraw będą zdrowsze i bardziej ekologiczne.

Agrowłókniny w przeciwieństwie do agrotkanin dużo jepiej przepuszczają wodę do gleby, a jednocześnie zapewniają odpowiedni poziom parowania. Poza tym włóknina utrzymuje przez długi czas wilgotność gleby, nawet w okresach suszy. Czarny kolor włókien pochłaniając światło przekazuje ciepło do gleby co skutecznie chroni system korzeniowy w okresach dużych wahań temperatur. Dzięki tym właściwością gleba zachowuje odpowiednie parametry agrotechniczne co sprzyja rozwojowi systemu korzeniowego i poprawia samą kondycje roślin.

Do mocowania agrowłókniny polecamy KOŁKI MOCUJĄCE DO PODŁOŻA

Specyfikacja:
 • wymiary: 1,6m x 100m
 • typ SOFIA - gramatura: 50g/mkw
 • kolor: czarny
 • Agrowłóknina umieszczona na rolce


 • Cena brutto: 206.34 zł za rolkę
  Kolor: czarny - grafitowy
  Rozmiar: Gramatura maty: 50 g/mkw, szerokość: 160cm, długość 100 metrów (1 rolka zawiera 160 metrów kwadratowych agrowłókniny)
  Materiał: agrowłóknina
  Opakowanie: 1 rolka

  Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
  +48 71 735 17 90
  +48 +48 62 59 03 700
  Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!