Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Agrowłóknina czarna SOFIA, wymiary 2,1m x 100m rolka
Kategoria produktu: Agrowłókniny i agrotkaniny » Agrowłóknina czarna
403.30 zł
Cena brutto za rolkę
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

TOWAR TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNY - ZAPYTAJ O MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA

Agrowłóknina czarna o gramaturze 50g/mkw dostarczana jest w rolce o wymiarach 2,1m x 100 m. Jest to nowoczesna włóknina polipropylenowa przeznaczona do osłaniania roślin oraz gleby. Stosuje się ją w rolnictwie, ogrodnictwie i szkółkarstwie do ściółkowania.

Agrowłóknina czarna SOFIA pozwala wyeliminować chwasty bez stosowania pestycydów. Chroni również glebę przed utratą wody na skutek parowania. Włóknina poprawia warunki fitosanitarne, co pozwala uniknąć chorowania roślin. Tym samym przyspiesza ich wzrost oraz owocowanie. Włóknina dzięki cieńszej gramaturze lepiej od agrotkaniny przepuszcza wodę, zapewniając jej swobodny dopływ do roślin uprawianych. Agrowłóknina stanowi też ochronę dla gleby przed utratą wody na skutek parowania. Dzięki temu, iż temperatura gleby okrytej agrowłókniną jest wyższa, pozwala to na rozwój systemu korzeniowego. Chroni też system korzeniowy przed niskimi temperaturami oraz przymrozkami. Agrowłóknina znacznie przyspiesza wzrost wegetatywny roślin. Sposób mocowania:
Agrowłókninę należy rozłożyć na wybranym miejscu uprawowym, nie zapominając o wcześniejszym wyrównaniu terenu. Trzeba również pamiętać o wycięciu otworów w miejscach planowanego sadzenia lub siewu roślin. Następnie należy umocnić krawędzie agrowłókniny wkopując je w ziemię czy też przysypując. Do mocowania agrowłókniny polecamy KOŁKI MOCUJĄCE DO PODŁOŻA

Specyfikacja:

 • wymiary 2,1 m x 100 m w rolce

 • gramatura 50g/mKw

 • kolor czarny


 • Cena brutto: 403.30 zł za rolkę
  Kolor: czarny
  Rozmiar: Gramatura maty: 50 g/mkw, szerokość: 2,1m, długość 100 metrów
  Materiał: agrowłóknina
  Opakowanie: 1 rolka

  Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
  +48 71 735 17 90
  +48 +48 62 59 03 700
  Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!