Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Agrowłóknina SOFIA, kolor czarny, wym. 1,6m x 50m, rolka
Kategoria produktu: Agrowłókniny i agrotkaniny » Agrowłóknina czarna
106.85 zł
Cena brutto za rolkę
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Agrowłóknina czarna z rodziny produktów SOFIA posiadająca wymiary 1,6m x 50m. Dostarczana jest do klienta w formie rolki, dzięki czemu bardzo szybko można ją rozłożyć wzdłuż powierzchni którą chcemy zabezpieczyć.

Agrowłóknina w przeciwieństwie do agrotkanin znacznie korzystniej wpływa na warunki glebowe naszych upraw. Materiał, z którego wykonana jest włóknina dużo lepiej przepuszcza wodę do gleby, a jednocześnie ogranicza poziom parowania i utrzymuje przez dłuższy czas wilgotność gleby, nawet w okresach suszy. Poza tym, czarny kolor włókniny pochłaniając światło przekazuje ciepło do gleby co skutecznie chroni system korzeniowy w okresach dużych wahań temperatur. Dzięki tym właściwością gleba zachowuje odpowiednie parametry agrotechniczne co sprzyja rozwojowi systemu korzeniowego i poprawia samą kondycje roślin.

Włóknina jest powszechnie stosowana w rolnictwie, ogrodnictwie czy wśród działkowców. Stanowią bardzo dobre rozwiązanie gdy chcemy zabezpieczyć nasze uprawy czy przydomowe ogródki przed wzrostem chwastów. Czarny kolor włókniny odcina dostęp światła i nie pozwala na rozwój nieporządanej roślinności. Dzięki zastosowaniu agrowłókniny w dużym stopniu ograniczamy ilość stosowanych herbicydów i innych środków chemicznych co pozwala na zmniejszenie kosztów ochrony roślin. A co najważniejsze produkty z takich upraw będą zdrowsze i bardziej ekologiczne.Do mocowania agrowłókniny polecamy KOŁKI MOCUJĄCE DO PODŁOŻA

Specyfikacja:
 • wymiary: 1,6m x 50m
 • typ SOFIA: gramatura: 50g/mkw
 • kolor: czarny
 • Agrowłóknina umieszczona na rolce


 • Cena brutto: 106.85 zł za rolkę
  Kolor: czarny - grafitowy
  Rozmiar: Gramatura maty: 50 g/mkw, szerokość: 160cm, długość 50 metrów (1 rolka zawiera 80 metrów kwadratowych agrowłókniny)
  Materiał: agrowłóknina
  Opakowanie: 1 rolka

  Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
  +48 71 735 17 90
  +48 +48 62 59 03 700
  Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!