Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Zasiek z drutu ostrzowego concentrina fi70cm 10mb
Kategoria produktu: Drut kolczasty » Zasieki i koncentriny
344.40 zł
Cena brutto za 10mb gotowej zapory
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Niezwykle wytrzymały zasiek z drutu ostrzowego typu concentrina, który po rozłożeniu ma wysokości 70 cm i długość do 10 mb. Bariera wykonana jest z ocynkowanego drutu ostrzowego, dlatego jest odporna na działanie warunków atmosferycznych. Zasieki concentrina to idealne rozwiązanie, gdy chcemy zabezpieczyć określony teren przed ucieczką np. osób osadzonych w zakładach karnych, lub gdy chcemy siebie zabezpieczyć przed wtargnięciem osób niepowołanych na teren naszej posesji.

Drut ostrzowy koncentrina posiada taśmę z ostrymi żyletkami, dlatego każdy intruz, który chciałby pokonać barierę wykonaną z powyższego drutu odniesie bardzo dotkliwe, bolesne i głębokie rany, które albo unieruchomią intruza albo skutecznie zniechęcą do dalszej próby pokonania bariery.

Drut ostrzowy concentrina złożony jest w formie obręczy. Jego rozłożenie jest bardzo proste, polega na rozciągnięciu końców drutu wzdłuż linii, która ma stanowić zaporę i przymocować ją do gruntu specjalnymi kołkami wbijanymi w ziemię. Koncentrina może być również zamontowana na płotach, murach lub ogrodzeniach np. wokół zakładów karnych gdzie powinna być przymocowana do ogrodzenia przy użyciu specjalnych skobli lub drutów mocujących. Zasieki ostrzowe concentrina mogą być mocowane na wysięgnikach do drutu.

Należy pamiętać aby przy rozkładaniu oraz montażu zasiek, trzeba być wyposażonym w odpowiednią odzież ochronną, buty i rękawice ochronne gdyż nawet najmniejszy kontakt z ostrzami, może spowodować bardzo bolesne i dotkliwe rany, dlatego trzeba zachować szczególną ostrożność.

Specyfikacja:
  • Długość zasieku po rozciągnięciu: 10 mb

  • Ilość zwojów: 54

  • Ilość szeregów złączek na zwój: 3

  • Drut nośny: fi 2,5 mm

  • Wymiar ostrza: 22 x 16 mm


Cena brutto: 344.40 zł za 10mb gotowej zapory
Kolor: ocynk
Rozmiar: 10 mb gotowego zasieku
Materiał: stal ocynkowana
Opakowanie: 10 mb gotowej zapory z drutu ostrzowego concentrina

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!