Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Drut kolczasty ocynkowany w otulinie zielonej PCV 50m
Kategoria produktu: Drut kolczasty » Druty kolczaste
129.48 zł
Cena brutto za 50mb
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Drut kolczasty w otulinie zielonej PCV służy do dodatkowego zabezpieczenia ogrodzenia przed natrętnymi gośćmi. Dzięki otulinie PCV drut kolczasty idealnie pasuje do powlekanej siatki ogrodzeniowej. Powoduje także to, iż jest bardziej miękki przy formowaniu oraz mniej podatny na odkształcenia, którym może ulegać. Druty kolczaste PCV dzięki swojej estetyce umożliwia zastosowanie dodatkowej ochrony w przydomowych ogrodzeniach. Zielony drut kolczasty może być ponadto przeznaczony do ochrony pastwisk oraz pól uprawnych. Dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi umożliwia umieszczenie go również w rabatach ogrodowych w celu zabezpieczenia przed zwierzętami. Drut kolczasty idealnie nadają się do zastosowania w terenach, które wymagają wyjątkowej ochrony, gdzie niezbędny jest powiększony stopień niedostępności.
Drut kolczasty PCV zielony zapakowany jest w rolce o długości 50 mb. Wyposażony jest ponadto w praktyczny uchwyt ułatwiający przenoszenie rolki z drutem. Drut jest ocynkowany i dodatkowo pokryty powłoką PCV w kolorze zielonym.

Drut kolczasty montuje się ponad siatką ogrodzeniową na zostawionym słupku czy też specjalnie do tego celu przeznaczonych wysięgnikach - ramionach pochylonych pod właściwym kątem, które znajdują się w górnej części słupka. Ramiona te powinno się skierować do wewnątrz działki. Wysokość siatki, na której będzie zamocowany drut powinna przekraczać 180cm, aby umożliwić rozsądne funkcjonowanie w obrębie ogrodzenia z zamontowanym drutem.

Specyfikacja:
  • Długość w rolce: 50 m

  • Średnica drutu wraz z otuliną: 2 mm

  • Średnica drutu kolców: 1,8 mm

  • Długość kolców: ~20 mm

  • Odstępy między kolcami: 8 cm


Cena brutto: 129.48 zł za 50mb
Kolor: zielony
Rozmiar: Długość 50m
Materiał: drut metalowy ocynkowany, powlekany PCV
Opakowanie: rolka 50m z bezpiecznym uchwytem
Towar dostępny od ręki. W przypadku braku towaru w magazynie czas realizacji zamówienia wraz z dostawą około 2 tygodni.

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!