Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Agrowłóknina P30 biała zimowo-wiosenna rolka 0,8 x 10 m
Kategoria produktu: Agrowłókniny i agrotkaniny » Agrowłóknina biała
26.65 zł
Cena brutto za opakowanie 0,8 m x 10 m
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Praktyczna agrowłóknina do roślin, drzewek i krzewów stosowana w okresie zimowo-wiosennym Oferowana agrowłóknina posiada gramaturę na poziomie 30 g/m2. Jest stosowanie ma pozytywny wpływ na proces wegetacji roślin, a ponadto chroni ona rośliny przed niskimi temperaturami, utratą wilgoci glebowej, wysuszającym wiatrem, szkodnikami oraz silnymi opadami atmosferycznymi np. gradem.

Powyższa agrowłóknina zimowo-wiosenna przeznaczona jest do stosowania m. in. z roślinami zimującymi w gruncie (róże, magnolie, iglaki, winorośle itp.),warzywami (szpinak, por, pietruszka), a także krzewami i drzewkami owocowymi. Materiał agrowłókniny P30 nie ogranicza dostępu promieni słonecznych oraz przenikania wilgoci. Osłonięta roślinność wegetuje w bardziej sprzyjających warunkach, dzięki czemu rośliny dojrzewają w krótszym czasie, a plony są większe.

Sposób użycia:
Całe drzewko od podstawy do szczytu powinno zostać delikatnie owinięte. Do połączenia obu krawędzi agrowłókniny można użyć zszywacza lub sznurka. Warto także przymocować dolną krawędź agrowłókniny do podłoża, aby nie była ona podrywana przez wiatr - można w tym celu użyć kołków do mocowania agrowłókniny.

W przypadku roślin, agrowłóknina biała powinna zostać ułożona bezpośrednio na wysiane nasiona lub posadzone rośliny. Należy pamiętać, że musi ona zostać luźno położona, tak, aby w żaden sposób nie ograniczała wzrostu roślin. Warto przymocować boki agrowłókniny i zabezpieczyć ją tym samym przed podmuchami wiatru.
Cena brutto: 26.65 zł za opakowanie 0,8 m x 10 m
Kolor: biały jednolity
Rozmiar: Gramatura maty: 30 g/mkw, szerokość: 80 cm, długość 10 metrów
Opakowanie: sprzedawana na sztuki w formie złożonej w opakowaniu foliowym

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!