Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Agrowłóknina P30 biała zimowo-wiosenna rolka 0,8 x 5 m
Kategoria produktu: Agrowłókniny i agrotkaniny » Agrowłóknina biała
16.01 zł
Cena brutto za opakowanie 0,8 m x 5 m
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Uniwersalna agrowłóknina zimowo-wiosenna o gramaturze 30g/m2. Stosowanie agrowłókniny w okresie zimowo-wiosennym wiąże się z wieloma korzyściami wpływającymi na wegetację roślin. Oferowana agrowłóknina zimowo-wiosenna może być stosowana zarówno do drzewek, krzewów, wcześnie posianych roślin (m. in. pietruszki, porów, szpinaku) oraz tych zimujących w gruncie (róż, iglaków, winorośli, wrzośce, magnolii itp.)

Osłonięte rośliny są chronione przed przymrozkami, wysuszającym wiatrem, szkodnikami, utratą wilgoci glebowej oraz gradem. Co ważne, agrowłóknina P30 przepuszcza wilgoć oraz nie ogranicza dostępu promieni słonecznych. Materiał odporny na promieniowanie UV.

Rośliny przykryte agrowłókniną posiadają korzystniejsze warunki wegetacyjne, dzięki czemu otrzymujemy szybsze i większe plony.

Sposób użycia:
Całe drzewko od podstawy do szczytu powinno zostać delikatnie owinięte. Do połączenia obu krawędzi agrowłókniny można użyć zszywacza lub sznurka. Warto także przymocować dolną krawędź agrowłókniny do podłoża, aby nie była ona podrywana przez wiatr - można w tym celu użyć kołków do mocowania agrowłókniny.

W przypadku roślin, agrowłóknina powinna zostać ułożona bezpośrednio na wysiane nasiona lub posadzone rośliny. Należy pamiętać, że musi ona zostać luźno położona, tak, aby w żaden sposób nie ograniczała wzrostu roślin. Warto przymocować boki agrowłókniny i zabezpieczyć ją tym samym przed podmuchami wiatru.
Cena brutto: 16.01 zł za opakowanie 0,8 m x 5 m
Kolor: biały jednolity
Rozmiar: Gramatura maty: 30 g/mkw, szerokość: 80 cm, długość 5 metrów
Opakowanie: sprzedawana na sztuki w formie złożonej w opakowaniu foliowym

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!