Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Agrowłóknina P30 biała zimowo-wiosenna rolka 1,2 x 5 m
Kategoria produktu: Agrowłókniny i agrotkaniny » Agrowłóknina biała
20.30 zł
Cena brutto za rolka 1,2 m x 5 m
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Biała agrowłóknina P30 do przyspieszania plonowania. Agrowłóknina stosowana jest na przestrzeni zimy i wiosny, kiedy to wymagana jest osłona wcześnie wysianych roślin. Agrowłóknina P30 skutecznie ochrania rośliny, drzewka i krzewy przed wahaniami temperatur, zapewniając im tym samym lepsze warunki wegetacyjne, a co za tym idzie większe plony.

Gramatura agrowłókniny (30g/m2) ma świetny wpływ szczególnie na młode rośliny. Agrowłóknina chroni je nie tylko przed przymrozkami, ale również przed wysuszającym wiatrem, utratą wilgoci glebowej, gradem, szkodnikami i zanieczyszczeniami.

Co ważne, użycie agrowłókniny nie ogranicza dostępu promieni słonecznych. Materiał przepuszcza także wodę pochodzącą z opadów atmosferycznych.

Sposób użycia:
Całe drzewko od podstawy do szczytu powinno zostać delikatnie owinięte. Do połączenia obu krawędzi agrowłókniny można użyć zszywacza lub sznurka. Warto także przymocować dolną krawędź agrowłókniny do podłoża, aby nie była ona podrywana przez wiatr - można w tym celu użyć kołków do mocowania agrowłókniny.

W przypadku roślin, agrowłóknina powinna zostać ułożona bezpośrednio na wysiane nasiona lub posadzone rośliny. Należy pamiętać, że musi ona zostać luźno położona tak, aby w żaden sposób nie ograniczała wzrostu roślin. Warto przymocować boki agrowłókniny i zabezpieczyć ją tym samym przed podmuchami wiatru.
Cena brutto: 20.30 zł za rolka 1,2 m x 5 m
Kolor: biały jednolity
Rozmiar: Gramatura maty: 30 g/mkw, szerokość: 120cm, długość 5 metrów
Opakowanie: sprzedawana na sztuki w formie złożonej w opakowaniu foliowym

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!