Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Kalkulator ogrodzeń panelowych
Kalkulator ogrodzeń pomaga skomponować kompletne ogrodzenie. System obliczy ilość elementów jaka może zostać wykorzystana przy budowie ogrodzenia.
W celu przeprowadzenia kalkulacji proszę podać kilka istotnych parametrów ogrodzenia. Aby uzyskać podpowiedź, kliknij znak zapytania obok danego pola.

Kalkluator ogrodzeń z siatki ogrodzeniowejKalkulator ogrodzeń z siatki ogrodzeniowejKalkulator ogrodzeń z siatki zgrzewanejKalkulator ogrodzeń z siatki zgrzewanejKalkulator ogrodzeń panelowychKalkulator
ogrodzeń panelowych
Kalkulator ogrodzeń z siatki leśnejKalkulator ogrodzeń z siatki leśnej
Ogrodzenia panelowe W celu skalkulowania elementów do budowy ogrodzenia panelowego proszę o podanie poniżej niezbędnych do tego informacji. Jeśli w koszt ogrodzenia ma zostać również wliczona brama i/lub furtka proszę wybrać odpowiedni model.

Zobacz naszą pełną ofertę na ogrodzenia panelowe

Skorzystaj z naszej promocji! Złóż zamówienie na kompletne ogrodzenie panelowe i zyskaj 5% rabatu przy zamówieniu powyżej 6 000 zł brutto
Długość ogrodzenia: m. Co to jest długość ogrodzenia?
Wysokość ogrodzenia:Jaką wysokość ogrodzenia wybrać?
Rodzaj ogrodzenia: Jaką siatkę wybrać?
Jaki wybrać typ powłoki ogrodzenia panelowego?Ukryj podpowiedź
struktura drutuOgrodzenie panelowe ocynkowane w technologii DUAL-ZN posiada doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne w postaci podwójnej warstwy cynku. W skutek technologicznej "kąpieli" elementów w gorącym cynku, metal ten wtapia się częsciowo w stal tworząc pierwszą warstwę ochronną, która dodatkowo zabezpieczona jest warstwą czystego cynku na całej swojej powierzchni. Taka technologia obróbki daje pełne zabezpiecznie antykorozyjne, a przy tym pozwala zminimalizować koszty produkcji, stąd ogrodzenia w technologii DUAL-ZN charakteryzują się niższą ceną.
Ilość słupków narożnych: Jak obliczyć ilość słupków narożnych?
Ilość słupków początkowych: Jak obliczyć ilość słupków początkowych?
Brama w ogrodzeniu:
"Zamawianie bramy dwuskrzydłowej uchylnej"?
Brama dwuskrzydłowa uchylna rabatka.plStandardowa brama wjazdowa na posesje o dwóch uchylnych, symetrycznych skrzydłach. Brama wypełniona panelem profilowym 4W, kompletna, z zamkami, zawiasami i słupkami. Idelanie wkomponuje się w ogrodzenie z siatki zgrzewanej tym bardziej, że standardowo dostępna jest w kolorze zielonym lub w ocynku. Brama dostępna jest w 4 szerokościach 300cm, 350cm, 400cm, 450cm gdzie szerokość bramy to odstęp pomiędzy słupkami wewnętrznymi krawędziami słupków bramy.

Wybierz szerokość bramy:
Wybierając szerokość bramy należy pamiętać, że szerokość bramy to odległość od pierwszego do drugiego słupka bramy. Czytaj więcej o bramach dwuskrzydłowych
Furtka w ogrodzeniu:
"Zamawianie bramy dwuskrzydłowej uchylnej"?
Furtka uchylna w Systemie Rabatka.plStandardowa, niezwykle funkcjonalna furtka o szerokości 1m, wypełniona tym samym panelem W4 co bramy w Systemie Rabatka. Na specjalne życzenie klienta furtka może być samodzielna na dwóch niezależnych słupach lub łączona słupkiem z bramą (zarówno przesuwną jak i uchylną). Furtki wykonane są w tym samym co brama, najwyższym standardzie, gotowe do montażu.

Czytaj więcej o furtkach w systemie Rabatka
Montaż ogrodzenia: Jaki jest koszt montażu?