Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Zabezpieczenia antykorozyjne
Poradnik » Poradnik fachowca » Zabezpieczenia antykorozyjne

Rabatka.pl przykłada ogromną wagę do jakości towarów, które dostarcza swoim klientom. Ogrodzenia panelowe w wersji ocynkowanej i malowanej spełniają wszelkie normy jakościowe, co zapewnia bardzo wysoką wytrzymałość ogrodzenia.

Ogrodzenia panelowe ocynkowane


Panele ogrodzeniowe, słupki panelowe i akcesoria panelowe posiadają zabezpieczenie cynkowe ogniowe zgodnie z normą EN-ISO 1491. Cynkowanie ogniowe polega na zanurzeniu elementów w ciekłym cynku w temp. 440-460oC. Technologia cynkowania ogniowego gwarantuje dotarcie do każdej szczeliny zanurzonego elementu i całkowite zabezpieczenie przed korozją. Zachodzi wtedy reakcja między stalą i cynkiem, w wyniku czego na powierzchni stali powstaje gładka, pozbawiona porowatości powłoka cynkowa, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie czy erozję. Gwarantowana grubość powłoki cynkowej wynosi 55 μm.

Ogrodzenie panelowe malowane DUAL-TECH


Drugim typem oferowanego przez nas ogrodzenia jest ogrodzenie malowane, w którym na odpowiednio przygotowaną powłokę cynkową nanoszony jest poliestrowy lakier proszkowy. Jest to tzw. technologia DUAL-TECH, gdzie lakier nakładany jest metodą elektrostatyczną. Powłoka malarska oprócz walorów estetycznych, chroni także cynk przed utlenianiem oraz wpływem warunków atmosferycznych i chemicznych, co wydłuża jego trwałość na ok. 40 lat. System DUAL-TECH pozwala wybrać dowolny kolor z palety kolorów RAL. Metoda elektrostatyczna sprawia, że powłoka malarska jest idealnie gładka, pozbawiona porów czy innych niedoskonałości. Grubość powłoki poliestrowej wynosi 60 μm.

Elementy montażowe


Na trwałość ogrodzenia wpływ mają elementy montażowe takie jak obejmy, śruby i nakrętki nakrętki ze stali nierdzewnej czy kapturki na słupki. Wykorzystanie stali nierdzewnej czy mrozoodpornego tworzywa sztucznego sprawia, że ogrodzenie nie posiada słabych punktów i jest całkowicie odporne na warunki atmosferyczne lub uszkodzenia mechaniczne.

Poprzedni artykuł:
«Wybór agrowłókniny i agrotkaniny