Mocny elektryzator akumulatorowy dedykowany do pracy w gospodarstwach hodowli zwierząt oraz do ochrony upraw przed dzikimi zwierzętami. Płynna regulacja wartości energii generowanych impulsów w szerokim zakresie za pomocą potencjometru (maksymalnie do 2500mJ) oraz wysoka wartość maksymalna napięcia (10kV) czyni z elektryzatora MASTER30 urządzenie do wszechstronnego zastosowania. Można zarówno zasilać nim długie, wielokilometrowe ogrodzenia pastwisk do najbardziej narowisty zwierząt. Poleca się go również w hodowlach danieli, jeleni a także w celu zabezpieczenia hodowli przed dostępem drapieżników. Elektryzator może generować bardzo silne impulsy elektryczne, które skutecznie odstraszą potencjalnych intruzów hodowli. Elektryzator może być zasilany z suchych baterii 9V bądź akumulatorów 12V.
Ten silny elektryzator umieszczony został w estetycznej i wygodnej do transportu plastikowej walizce, w której wydzielono też miejsce na zasilający go akumulator. (maksymalne wymiary akumulatora to: 22cm x 19cm x 29cm).
Cały moduł elektryzatora wbudowany został w górną część urządzenia. Górna pokrywa ma więc wyprowadzone dwa zaciski (gorący i uziemienie), potencjometryczny regulator energii impulsu oraz włącznik elektryzatora. W tym też miejscu znajduje się kontrolka sygnalizująca częstotliwość generowania impulsów oraz informuje o stanie ogrodzenia.
 | Elektryzatory serii MASTER posiadają możliwość współpracy z panelem słonecznym. Obudowa przystosowana jest do zamocowania panelu słonecznego. Dla prezentowanego modelu MASTER30 dedykowany jest panel słoneczny "MASTER30 solar 7W". |
Elektryzator posiada wygodny uchwyt do przenoszenia. Uchwyt ten jest jednocześnie zabezpieczeniem przed niepożądanym otwarciem górnej pokrywy.
Dane techniczne:
- Napięcie zasilania: 9-12V DC
- Napięcie biegu jałowego: 10000V
- Maksymalna energia impulsu: 2500mJ (możliwość płynnej regulacji)
- Długość ogrodzenia maksymalna: 25km
- Wyprodukowano we Francji
- Gwarancja: 12 miesięcy
- W zestawie z elektryzatorem znajdują się : przewody podłączeniowe do akumulatora, zestaw śrub mocujących do panelu słonecznego, bolec uziemiający, przewód z klamerką do podłączenia elektryzatora z ogrodzeniem.
Urządzenie odpowiada wymaganym normom Unii Europejskiej (CE)
|