Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Elektryzator bateryjno-akumulatorowy Chapron MASTER40 3000mJ 9-12V bardzo mocny
Kategoria produktu: Ogrodzenia elektryczne » Pastuchy akumulatorowe
1,097.90 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Bardzo silny akumulatorowy elektryzator do ogrodzeń elektrycznych. Elektryzator Master40 francuskiego producenta Chapron posiada takie same parametry elektryczne jak elektryzator Chapron BERGER MAGNUM, z tą różnicą, że zamknięty został w tradycyjnej obudowie z tworzywa sztucznego. Dzięki wysokiej maksymalnej energii generowanego impulsu (3000mJ) przy wysokim napięciu wyładowania (10000V) elektryzator ten może być stosowany zarówno do ograniczania pastwisk dla najsilniejszych zwierząt hodowlanych bydło, owce, dziczyzna jak i do ochrony przed dostępem zwierząt z zewnątrz. Elektryzator może być zasilany z suchych baterii 9V bądź akumulatorów 12V.

Ten silny elektryzator umieszczony został w estetycznej i wygodnej do transportu plastikowej walizce, w której wydzielono też miejsce na zasilający go akumulator. (maksymalne wymiary akumulatora to: 22cm x 19cm x 29cm).

Elektryzator MASTER 40 to urządzenie najwyższej klasy, generujące impulsy o energii do 3000mJ o napięciu do 10000V. Dodatkowo pastuch ten posiada płynną regulację energii generowanych impulsów co daje możliwość łatwego dostosowania siły ogrodzenia do charakteru zwierząt. Cały moduł elektryzatora wbudowany został w górną część urządzenia. Górna pokrywa ma więc wyprowadzone dwa zaciski (gorący i uziemienie), potencjometryczny regulator energii impulsu oraz włącznik elektryzatora. W tym też miejscu znajduje się kontrolka sygnalizująca częstotliwość generowania impulsów oraz informuje o stanie ogrodzenia.
Do elektryzatora MASTER 40 można podłączyć panel SOLAR 10WElektryzatory serii MASTER posiadają możliwość współpracy z panelem słonecznym. Obudowa przystosowana jest do zamocowania panelu słonecznego. Dla prezentowanego modelu MASTER 40 dedykowany jest wysokowydajny panel "MASTER 40 solar 10W".


Elektryzator posiada wygodny uchwyt do przenoszenia. Uchwyt ten jest jednocześnie zabezpieczeniem przed niepożądanym otwarciem górnej pokrywy.
    Dane techniczne:
  • Napięcie zasilania: 9-12V DC

  • Napięcie biegu jałowego: 10000V

  • Maksymalna energia impulsu: 3000mJ (możliwość płynnej regulacji)

  • Długość ogrodzenia maksymalna: 40km

  • Wyprodukowano we Francji

  • Gwarancja: 12 miesięcy

  • W zestawie z elektryzatorem znajdują się : przewody podłączeniowe do akumulatora, zestaw śrub mocujących do panelu słonecznego, bolec uziemiający, przewód z klamerką do podłączenia elektryzatora z ogrodzeniem.


Urządzenie odpowiada wymaganym normom Unii Europejskiej (CE)
Cena brutto: 1,097.90 zł
Kolor:Ciemno Szary
Rozmiar:Całkowity rozmiar skrzyni: 36x33x22cm
Waga do wysyłki:7.8 kg
Materiał:Wysokiej jakości tworzywu sztuczne ABS
Opakowanie:1 sztuka

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 071 735 17 90
+48 062 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!